Skocz do zawartości
oluwagembi

Upgrade

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem średnio obeznany z komputerami i potrzebuje pomocy. Mam GTX 950 2gb, i3 4170, 8gb ramu i monitor 1920x1080 i jest problem, żeby odpalić nowe gry nawet na najniższych detalach i obniżonej rozdziałce. Zazwyczaj nawet wtedy nie mam stałych 30 ramek. Interesuje mnie natywna rozdzielczość i stałe 60 fps w nowych grach na ustawieniach średnich/wysokich. Pytanie brzmi czy opłaca się teraz kupować czy może lepiej poczekać i co ewentualnie kupić. Budżetu jako takiego nie mam chce po prostu wiedzieć ile mniej więcej musiałbym wybulić. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudów po I3 i GTX950 to się nie spodziewaj , co innego jak byś miał I5 + GTX970/GTX980 lub GTX1060 .

W obrębie tej platformy to zmiana procka na jakiegoś I5 i karty na GTX1060 dużo pomoże .

Z nowych to albo Ryzen 5 2600 + płyta na B450 albo I5 8xxx .

Do tego szybki ram - 3000+ mhz .

Co do opłacalności kupna - to nie bardzo , zbliża się tradycyjny generator wzrostu cen czyli okres świąteczno-noworoczny i ceny będą z reguły rosnąć , jak możesz poczekać to poczekaj do połowy styczna i wtedy kup .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest  teraz regułą Reyden, że ceny rosną w Grudniu. Tak było kiedyś. Ceny ustala sklep jak jest na coś  popyt, a kupowanie podzespołów pod gwiazdkę nie leży od dawna w modzie. A przynajmniej w moim otoczeniu.  Dla mnie to mit. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...