Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dejff

Komputer Stacjonarny ~ 500/600zł biuro

Polecane posty

Witam forumowiczów,

Musze złożyć komputer stacjonarny do kwoty 500-600zł dla mojego ojca do biura*. Pc będzie służył tylko i wyłącznie do puszczania muzyki,przeglądania YT, przeglądania internetu, oraz korzystaniu z pakietu office. Aktualny blaszak ma problemy z otwieraniem storn i trwa to bardzo długo można człowieka krew zalać.

Czy mogę prosić o sugestie jakie podzespoły zakupić nie celuje koniecznie w nowe mogą być używane.

Założenia to  SSD obowiązkowo,  brak karty graficznej wydaje mi się że zintegrowana z procesora wystarczy. Pytanie jaki procesor,płyta główna i ramy? I czy zapakować to w Mini obudowę czy middle ?

serdecznie dziękuje za odpowiedzi.

Ja bym raczej szukał całego kompa używanego w tej cenie, bo składanie to bardziej by polegało na śledzeniu aukcji i szukaniu okazji.

Z 12 miesięczną gwarancją:

https://allegro.pl/komputer-hp-elite-6300-i5-3470-8gb-128gb-w7pro-fv-i7675022329.html

Bez gwarancji i faktury:

https://allegro.pl/hp-8300sff-i5-3470-8gb-128ssd-i7695398086.html

Taniej możesz znaleźć zestawy z 4GB RAM i dwurdzeniowym CPU (jakiś Pentium z tej generacji).

Edytowano przez goral2099

Faktycznie składanie takiego staruszka za taką kwotę to śledzenie aukcji itp. Chyba zdecyduje się na zakup PC wskazanego przez ciebie goral2099* pc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.