Skocz do zawartości
J-A-J-O

Gigabyte GA-7VAX do ilu...?

Rekomendowane odpowiedzi

Do ilu podkręciliście swoje Athlony na tym mobo, bo ja więcej niż tyle co niżej nie moge wycisnąć :x . A wiem że ten sam procek u kumpla z Soltekiem SL-75FRN chodzi bez problemów na 2324mhz. Albo mi się wydaje albo ta płyta ma z<span style="color:red;">[ciach!]</span>e zasilanie. :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kumpel poradzil... tez sie napalilem na ta plyte ale powiedzial ze jak wezme kt to mnie do sklepu nie wposci... i sie skonczylo zamowieniem Soltka 7FRN2-l.... jutro rano ma byc.... jak mi jeszcze grafe podmienia (topic 9500->9700) to mam zajebisty koniec weekendu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coprawda mam ga7-va i z zabaw mnoznikiem nici to jednak stabilnie jade 11*189 na 1.5V. Ale zasiłke musiałem zmienić bo mój rubikon 300W nie wyrabiał i ciągłe restarty walił. Teraz na Chifteku 360W jest malinowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drut moda jeszcze nie próbowałem, jakoś nie mam mocy gmerać z drucikami w sokecie. Ale jeszcze chwila i się chyba odważę. Narazie mi styka; zamiast 1700+ mam teraz 2600+ czyli 1466MHz@2079MHz, ale podniosłem napiecie na procu na 1,6 bo kilka razy wywaliło mnie z gier i jakiś tajny restart też był. Teraz jest spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...