Skocz do zawartości
JeroG

Problemy z bezpieczeństwem tam gdzie jestem podłączony

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór mam pewne przypuszczenia i dziwny zbieg okoliczności jako, że mój komputer jest atakowany lub przeszukiwany/sprawdzany. Problem polega na tym, że w ciągu roku zmieniałem 4 razy miejsce zamieszkania do ludzi co nie mieli problemów z internetem dopóki się nie wprowadziłem, internet co jakiś czas się rozłącza chodzi tu o router,  kilkukrotnie w ciągu dnia tracę internet i myślę, że może mam zainfekowany komputer lub ktoś celowo coś robi by mi uprzykrzyć. Pamiętam, że 2 lata temu bawiłem się na deepweb byłem na różnych forach i stronach i podałem swój główny e-mail z gmaila więc ktoś kto zna mój e-mail zna moje IP gdy się na niego loguje dla hakerów to błachostka, jak ktoś ma jakieś doświadczenie może się wypowiedzieć? zamieszczę tutaj wymagane logi na początek:

Malwarebytes AdwCleaner: https://wklejaj.pl/21496

Farbar Recovery Scan Tool: FRST.txt oraz drugi log Addition.txt

Posiadam też płatnego Kaspersky Internet Security ale nic nie wykrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka jeszcze, internet chodził od rana bez problemowo ale gdy włączyłem swój komputer wieczorem od razu zaczęło nie być internetu i pomaga tylko restart modemu. Może mi antywirus coś ma z tym wspólnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...