Skocz do zawartości
Wrzalo

Czy warto kupic ten komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Przedmiotem aukcji jest mój komputer. Komputer jest używany już 7 miesiąc, Poniżej podaje specyfikacje:
- Płyta główna: z mojego starego komputera NoName
- Procesor: I5 6400 2,7 GHZ
-Obudowa: Be Quiet!Dark Base 700
-Dyski: 1: SSD Adata SU800 256GB
2- Hdd 1TB i Hdd 2TB
-Karta Graficzna: Asus ROG 1080 8GB
-Ram: Samsung 8GB 2133MHZ
-Chłodzenie: Spartan 3LT
-Zasilacz: Be Quiet Pure Power 600w 80 plus Silver

mam SteelSeries APEX 100 i rival 310   Monitor https://www.mediaexpert.pl/monitory-led/monitor-iiyama-g-master-g2530hsu-b1,id-909496?gclid=CjwKCAiA9K3gBRA4EiwACEhFe5Xd_yXD6LXdZvmTxL9nSyEES5xlsote10rNmIlISMnZOYEKiyd0bRoCh9gQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

cena 2700 proszę o szybka odpowiedz gdyż mam czas do wieczora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie warto brać .

Z jednej strony mamy dobry procek i kartę , do tego SSD i 2xHDD oraz dobry zasilacz .

Z drugiej strony nie wiadomo jaka płyta tam siedzi ( może to być totalne gówno w rodzaju ESC albo płyta wyprodukowana dla HP/Della/Lenovo etc. ) oraz kiepskie opcje rozbudowy - max. co da się tam włozyć to I7 7700K , który obecnie jest raczej średnio sensownym CPU z 4 rdzeniami , o 6 czy 8 rdzeniowych CFL można zapomnieć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się .

Dobry i mocny procek ( choć nie najmocniejszy w tej generacji ) i mocna karta , dobry zasilacz , trochę mało ramu - w przyszłości jak CS czy PUBG będzie chrupać to warto dołożyć drugą kość 8 GB .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...