Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wrzalo

Czy warto kupic ten komputer

Polecane posty

Przedmiotem aukcji jest mój komputer. Komputer jest używany już 7 miesiąc, Poniżej podaje specyfikacje:
- Płyta główna: z mojego starego komputera NoName
- Procesor: I5 6400 2,7 GHZ
-Obudowa: Be Quiet!Dark Base 700
-Dyski: 1: SSD Adata SU800 256GB
2- Hdd 1TB i Hdd 2TB
-Karta Graficzna: Asus ROG 1080 8GB
-Ram: Samsung 8GB 2133MHZ
-Chłodzenie: Spartan 3LT
-Zasilacz: Be Quiet Pure Power 600w 80 plus Silver

mam SteelSeries APEX 100 i rival 310   Monitor https://www.mediaexpert.pl/monitory-led/monitor-iiyama-g-master-g2530hsu-b1,id-909496?gclid=CjwKCAiA9K3gBRA4EiwACEhFe5Xd_yXD6LXdZvmTxL9nSyEES5xlsote10rNmIlISMnZOYEKiyd0bRoCh9gQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

cena 2700 proszę o szybka odpowiedz gdyż mam czas do wieczora

Wg. mnie warto brać .

Z jednej strony mamy dobry procek i kartę , do tego SSD i 2xHDD oraz dobry zasilacz .

Z drugiej strony nie wiadomo jaka płyta tam siedzi ( może to być totalne gówno w rodzaju ESC albo płyta wyprodukowana dla HP/Della/Lenovo etc. ) oraz kiepskie opcje rozbudowy - max. co da się tam włozyć to I7 7700K , który obecnie jest raczej średnio sensownym CPU z 4 rdzeniami , o 6 czy 8 rdzeniowych CFL można zapomnieć .

Opłaca się .

Dobry i mocny procek ( choć nie najmocniejszy w tej generacji ) i mocna karta , dobry zasilacz , trochę mało ramu - w przyszłości jak CS czy PUBG będzie chrupać to warto dołożyć drugą kość 8 GB .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.