Skocz do zawartości
Nargil

Wybacz Kyniek zgrzeszyłem, czyli prison v2 vs alphacool eisblock xpx

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem wysłużonego prison'a v2 na alphacoola z tematu... i jestem zawiedziony. Na luzie niby ok, ale przy lekkim ociążeniu jest wyraźny skok temperatury. Do tego w stressie niemal 10*C więcej. Myślicie, że błąd w sztuce zakładania ? Pastę wcześniej miałem coollaboratory liquid pro, teraz Thermal Grizzly Conductonaut liquid metal. Robił ktoś z was podobną przesiadkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jednak będzie raczej wina pompki, którą zmieniłem razem z blokiem. EK D5 XRES PWM. Ten mały ciek wodny, to wszystko co jest z siebie wydobyć przy pwm 100% (lub odłączonym pwm). Wcześniej była pompka CWU.

https://photos.google.com/share/AF1QipPStEGtgixpuJFhPOVRPdeKpqxhbOw8djwjvBdi4rBFwAH0ZNcqVkmqrEGEn06WKw/photo/AF1QipP0UgDQ8glL3An67jMozmp15uPkhlSWDzxtSwkq?key=ZmpuV282bzVtajlkV2M3dXB2T0tmdmQ3amZqMzZR

Chyba trzeba będzie reklamować.

Układ jest zapowietrzony, bo zmieniłem dziś kierunek z pompa -> chlodnica -> cpu -> gpu -> pompa, na pompa -> gpu -> cpu -> chlodnica -> pompa, żeby pompa nie musiała walczyć z konwekcja... ale z takim flow to się to nigdy nie odpowietrzy.

Edytowane przez Nargil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie daje. Przecież to powietrze może się spokojnie zamienić z wodą w rezie. Tylko pompka nie ma siły go tam wtłoczyć.

Edytowane przez Nargil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...