Jump to content
Nargil

Wybacz Kyniek zgrzeszyłem, czyli prison v2 vs alphacool eisblock xpx

Recommended Posts

Zmieniłem wysłużonego prison'a v2 na alphacoola z tematu... i jestem zawiedziony. Na luzie niby ok, ale przy lekkim ociążeniu jest wyraźny skok temperatury. Do tego w stressie niemal 10*C więcej. Myślicie, że błąd w sztuce zakładania ? Pastę wcześniej miałem coollaboratory liquid pro, teraz Thermal Grizzly Conductonaut liquid metal. Robił ktoś z was podobną przesiadkę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jednak będzie raczej wina pompki, którą zmieniłem razem z blokiem. EK D5 XRES PWM. Ten mały ciek wodny, to wszystko co jest z siebie wydobyć przy pwm 100% (lub odłączonym pwm). Wcześniej była pompka CWU.

https://photos.google.com/share/AF1QipPStEGtgixpuJFhPOVRPdeKpqxhbOw8djwjvBdi4rBFwAH0ZNcqVkmqrEGEn06WKw/photo/AF1QipP0UgDQ8glL3An67jMozmp15uPkhlSWDzxtSwkq?key=ZmpuV282bzVtajlkV2M3dXB2T0tmdmQ3amZqMzZR

Chyba trzeba będzie reklamować.

Układ jest zapowietrzony, bo zmieniłem dziś kierunek z pompa -> chlodnica -> cpu -> gpu -> pompa, na pompa -> gpu -> cpu -> chlodnica -> pompa, żeby pompa nie musiała walczyć z konwekcja... ale z takim flow to się to nigdy nie odpowietrzy.

Edited by Nargil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
×
×
  • Create New...