Skocz do zawartości
krystian731

Brak zasilania Dell U2715H

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ,

niedawno przeszedł do mnie nowy monitor Della . Dzisiaj podłączyłem wszystkie kabelki i monitor nie daje oznak życia tzn. ekran pozostaje czarny , żadna dioda się nie pali , nawet kontrolka zasilania . 

Co robiłem :

na początku przy podłączaniu powkładałem wszystkie kable do monitora tzn zasilanie monitora , kabel DisPlayPort , SS(odpowiedzialny za USB) , klawiaturę na USB , następnie SS i DPP podpiąłem  do komputera . Włączyłem zasilacz w komputerze a następnie listwę, uruchomiłem komputer . Komputer działa a monitor nic ...

monitor nowy - monitor A , monitor stary -monitor B

Mam sprawny jeden stary monitor(monitor B) . Jak go podłącze zamiast nowego monitora(monitor A)to wszystko działa .

Przekładałem kabel zasilający z sprawnego do tego nowego i nic.

Używałem różnych gniazdek nawet poza listwą .

Jak mam podpięte dwa monitory na raz to monitor A jest czarny a monitor B ma brak sygnału , jak odepnę monitor A i zostanie sam B to  B działa poprawnie , i tak w kółko . Oczywiście sam monitor A jest czarny .

Warto dodać że przy podłączaniu zasilania do monitora A  ( klawiatura podpięta do niego ) to klawiatura świeci się przez 0,5 s i gaśnie .

Czy kabel DPP jest ok to nie mam jak sprawdzić ale po doświadczeniu z podpinaniem monitorów wnioskuje że działa.

Czy da się coś z nim zrobić czy oddać go na zwrot ?

 

 

 

Edytowane przez krystian731

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...