Skocz do zawartości
kuksio

Problem z 1070ti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.
Mam 1070 ti od Colorful od miesiąca. Kupiona od gościa z allegro. Niestety bez gwarancji...
Działała póki co bardzo dobrze, nie było słychać buczenia ani syczenia, aż do dziś, jak zaliczyła blackscreen i zaczęła buczeć
Odinstalowałem sterowniki w trybie awaryjnym, karta chodziła, ale ponownie blackscreen i buczenie zaraz po instalacji sterowników...

Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć co tutaj padło?

Włożyłem starą gtx 550ti i działa, więc to nie wina portu pcie.

Jeśli będzie trzeba więcej info, dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało info.Temp GPU w normie?Bios GPU producenta?Jak bez gwarancji to może do kopania służyła a kopacze lubią(lubili?) bios zmieniać pod krypto)Jaki zasilacz?Pewny?Równie dobrze on może stanowić problem.Nie ma szans by sprawdzić PC z pożyczonym zasilaczem?

Spróbuj jakiś sterownik z przed roku do 1070 zainstalować.

Zamontuj kartę i odpal 3DMarka.Zdrowe GPU powinno taki test przejść.

Ogólnie mi karta wygląda na uszkodzoną niestety choć mogę się mylić :-(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem taki sam problem z kartą rx480 od powercolor po kilku miesiącach użytkowania w trakcie gry wywalało blackscreen a jak zresetowałem kompa to wentylatory chodzily na 100% przez jakis czas więc to wina tych kijowych chińskich modeli i polecam brać karty od starych dobrych sprawdzonych firm jak msi,zotac czy shappire. Tymczasowo zaradziłem ten problem obnizajac taktowanie rdzenia i pamieci -100mhz i podkrecenie wentylatorow w powyzej 60 stopni o jakies 20%, karte sprzedalem kopaczowi i koniec nerwów z powercolorami i colorfurami śmierdzącymi :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...