Skocz do zawartości
TomaszWuu

plyta glowna do i5 8600k + GeForce GTX 1080 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

zwracam sie z prosba o pomoc w wyborze plyty glownej pod podany wyzej zestaw.

Na wszelkich forach oraz YT kazdy twierdzil, ze minimum musze sie zaopatrzyc w  ASRock Z370 EXTREME 4 lub lepiej msi z370 gaming m5.

Procek bedzie krecony  ale chyba jednak bez skalpa (nie wykluczam po nabyciu der8auer Delid-Die-Mate) 

Czy w tym wypadku wystarczaja nie bedzie plyta MSI Z370-A PRO.

Oczywiscie jesli mozecie polecic cos innego to bede wdzieczny ;) 

Aha chlodzenie to bedzie Nzxt Kraken X62 v.2 + nie zalezy mi na dzwieku ( posiadam karte zewnetrzna) + SilentiumPC Aquarius X70W Pure Black

Edytowane przez TomaszWuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzieki za odpowiedzi bylem chory stad opoznienie...

@FRX ogladalem porownania i nie bylo praktycznie zadnej roznicy miedzy tymi prockami...zamowiony juz i5 8600k

@FIREDASH ostatecznie zamowione MSI Z370 gaming m5  :)

Pozostalo mi chlodzenie/obudowa/ram/pamieci.

Chlodzenie kurcze nadal nie wiem ten kraken niby okej ale obejrzalem recenzje corsair 105 duza chlodnica nie zaden slim (glosne) i teraz nie wiem czy brac corsair czy moze jeszcze wogole CPU Noctua NH-D15 ?

Obudowa to juz odlecialem w kosmos...kazdy na kazdego propozycje wola pierkanik ;) totalnie zglupialem...jak macie jakas propozycje bylbym wdzieczny - otwierane okienko + bez oswietlenia oczojebnego.

Ramy na pewno cos pod plyte z listy podanej przez MSI - chociaz tutaj tez milion opini czy kupowac pamieci na nizszym napieciu i krecic wysoko czy odrazu bulic 1200 zl za 16gb.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

koniec koncow fundusz nie dal rady na pojscie w intela z 1080ti...

Dzis otrzymalem wszystkie czesci tj. ryzen 2600x, msi b450m mortar titanium, fortis 3 v2, vipery 16gb 3200 cl 16, SeaSonic Focus Plus Gold 550W, RTX 2070 armor.

Mam pytanko jaka chlodna obudowa, nie koniecznie choinka bedzie najlepsza do tego sprzetu ?  zalezy mi na przeplywie powietrza.

Edytowane przez TomaszWuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...