Skocz do zawartości
młody00

i5 9600K + MSI MAG Z390

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

planuje kupić zestaw i5 9600K i msi mag z390 + hyperx 16gb 3200mhz predator .

Karte mam MSI GTX 1060 3 gb 

zasilacz CFT 650 14cs  CHIEFTEC  

pytanie  czy to będzie w miarę współgrało razem .

No i chciałem jakiego coolera kupic tylko pytanie co w sensownego dokupić żeby to chłodziło i się zmieściło do  SilentiumPC Gladius M35  czy pomyśleć o wymianie obudowy na większa co polecacie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche slaba grafika do tego proca i plyty. Jak cienko z kasa to moze tansza plyta na z370? albo slabszy procek?

Bo teraz jak wykrecisz tego 9600k to on umrze z nudów przy tym 1060 3gb. No chyba ze planujesz zmienic grafike niedlugo na cos znacznie mocniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw jak najbardziej ok, biorąc pod uwagę późniejszą rozbudowę o lepszą kartę graficzną, bo ta będzie marnowała potencjał procesora.

Chłodzenie:

tanio:

https://www.x-kom.pl/p/328732-chlodzenie-procesora-silentiumpc-grandis-2-xe1436.html

wyższa półka:

https://www.x-kom.pl/p/423303-chlodzenie-procesora-be-quiet-dark-rock-pro-4.html

Bo wodne, to nie wiem czy tam się zmieści, chyba trzeba by zmieniać obudowę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok doszedłem do konsensusu ze sobą i zakupiłem  prockaI5 9600K , płyte  gigabyte Z390 gaming X  chłodzenie be quiet Dark rok Pro 4 do tego obudowe Be quiet Dark base Pro 900 zasilacz Dark Power Pro 11 750 i pamięci Corsair 16gb 3000MHz teraz myślę żeby dokupić do tego dysk SSD M.2 Samsung 970 Evo no i i myślę na wzięciem MSI GeForce RTX 2070 ARMOR 8GB GDDR6 czy teraz będzie w miarę ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz 728

buda 789

chłodzenie 317 [ceny z moreli]

a ram tylko 3000 MHz [jakiś najtańszy?] 

- to żeś szału nie zrobił 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...