Skocz do zawartości
SirMichael

fotel ergonomiczny/gamingowy

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam stary dobry wysłużony fotel biurowy, który niestety już się rozpada, więc postanowiłem skorzystać z promocji świątecznych i kupić nowy niestety nie za bardzo się na tym znam.

Szukam fotela przede wszystkim wygodnego i dobrego na plecy, więc zakładam, że ta poduszka na plecy i zagłówek powinny być. Preferuję raczej, żeby był w większej części z tkaniny niż z ekoskóry.

Na fotelu pracuję, ale także i gram, więc musi być wygodny. 

Budżet do 600-650zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Firedash said:

W tej cenie gamingowy się nie opłaca, kupiłem i lepiej mi się siedzi na zwykłym fotelu biurowym z ekoskory, który kupiłem dawno temu za 300 zl

a jaki się opłaca? Na mój gust nawet te droższe wyglądają tak samo jak te tańsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się na fotelem z IKEA a konkretnie modelem Markus.Jeśli nie planujesz spać na fotelu,a na fotelu dla gracza istnieje taka opcja chodź raczej dla masochistów,to ja nie widzę który fotel do 800 złotych bije Markusa.Poduszki pod plecy w fotelu dla graczy to średnio się sprawdzają delikatnie mówiąc.Nie mówiąc o tym że zwyczajnie jest to zrobione tandetnie i jest a skuteczne z tego powodu.Zwykle napchane watą zamiast pianką termo elastyczną.Markus nie posiada takiej poduszki ale ma zagłówek.Samą poduszkę odpowiedniej jakości i profilu można dokupić za 20,30 złotych z tych tańszych.Używam takiej poduszki i szczerze polecam.Do zalety Markusa zaliczamy oczywiście brak eko skóry. 

Jednak jeśli upierasz się przy fotelu dla graczy do radzę zerknąć na serię filmów u Ziemniaka na You Tube.Dowiesz się więcej ciekawych rzeczy o "zaletach" foteli dla graczy :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Kronan said:

Zastanów się na fotelem z IKEA a konkretnie modelem Markus.Jeśli nie planujesz spać na fotelu,a na fotelu dla gracza istnieje taka opcja chodź raczej dla masochistów,to ja nie widzę który fotel do 800 złotych bije Markusa.Poduszki pod plecy w fotelu dla graczy to średnio się sprawdzają delikatnie mówiąc.Nie mówiąc o tym że zwyczajnie jest to zrobione tandetnie i jest a skuteczne z tego powodu.Zwykle napchane watą zamiast pianką termo elastyczną.Markus nie posiada takiej poduszki ale ma zagłówek.Samą poduszkę odpowiedniej jakości i profilu można dokupić za 20,30 złotych z tych tańszych.Używam takiej poduszki i szczerze polecam.Do zalety Markusa zaliczamy oczywiście brak eko skóry. 

Jednak jeśli upierasz się przy fotelu dla graczy do radzę zerknąć na serię filmów u Ziemniaka na You Tube.Dowiesz się więcej ciekawych rzeczy o "zaletach" foteli dla graczy :-).

Dzięki za radę, co do foteli to nie upieram się na modelu dla graczy. Tak jak pisałem, najważniejszy jest kręgosłup.

Znalazłem coś takiego, myślisz, że się nada?

FOTEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze spojrzenie wygląda spoko.Problemem jest to że wszystko zależy jak został wykonany.Kwestia użytych materiałowi,jakości,wytrzymałości i ich spasowania.Jeśli jakość jest dobra problemu nie będzie.W innym przypadku z czasem zagłówek,podpora dla lędźwi i podłokietników mogą się z czasem  rozłazić i z tą ergonomią już  tak dobrze nie będzie.A przecież raz ustawiony pod siebie fotel powinien trwale trzymać ustawienie użytkownika.W innym przypadku może nawet zaszkodzić użytkownikowi.Z tego co czytałem dobry fotel ergonomiczny to raczej więcej kosztują.Coś między 1500 a 2000 złotych.Właśnie ze względu na wysoką jakość wykonania i jego wysokich parametrów ergonomicznych.Nie skreślam tego fotela co podałeś ale poczytaj więcej opinii o nim i firmie.Fotele ergonomiczne to jednak inna,wyższa klasa wśród foteli.Wypływasz na głębokie wody :-).

 

Edytowane przez Kronan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...