Skocz do zawartości
Ashiro

Laptop do 6000zł/6200zł do Autocada i gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Bry!

[1] Mężczyzna, student, 23 lata. Ważne! Laptop będzie brany na raty!


[2] Z Win10 - czy w wersji home czy pro - bez różnicy. Posiadam kupionego Win 7 pro który był wgrywany na innego laptopa 4 lata temu i potem zmieniony na 10 pro - ale Latopa potrzebuje na Już, wiec chyba lepiej z systemem. 


[3] 15,4"- 15,6” / 17,3” - wole 17 ale zdaje sobie sprawę że 15 za tą samą cenę mają lepsze parametry, wiec 15 też jest spoko. 


[4] SSD + HDD. Zależy mi na minimum 256SSD. Nagrywarka DVD nie jest potrzebna. Jezeli chodzi o rodzaj to się nie znam ani trochę. 


[5 a] Max do 6200zł, z taką uwagą że będę go kupował na raty. Z moich wyliczeń, jestem w stanie spokojnie pokryć raty do 350 złoty miesięcznie, najlepiej raty 0% (np. w rtv agd teraz jest) do maks 20-30 rat.  

Nowy, bez akcesoriów typu myszka, podkladki itp.


[5 b] Minimum 4-5 lat. Sytuacja wygląda tak, że dosłownie 4h temu umarł mi nagle laptop i nie mam pojęcia czy jest naprawialny, a mam mase projektów do kończenia na uczelni, więc jak się okaże, że umarł definitywnie, to będę go potrzebował na już. 

[5 c] Jak wspomniałem wyżej, z racji nieoczekiwanej sytuacji, może to być nawet jutro. 


[6] Wolę wysoką wydajność, niż dłuższą pracę na baterii. Jakość wykonania - plastik czy aluminium nie ma az takiego znaczenia, ale wolę aluminium. Chciałbym też żeby wywietrzniki powietrza byly skierowane do tyłu (o ile to możliwe)

[7] 1920, IPS, matowa


[8] Tylko Polska, dom + uczelnia.


[9] Gry to standard, po prostu żeby tytuly obecnie wychodzące i te które wyjdą za rok, dwa zwyczajnie byly grywalne. Nie mam manii najwyższych ustawień. Najważniejsze żeby te 60+ fpsow bylo na minimum tych średnich ustawieniach. 

[10] Programy - AutoCAD (projekty na studia), Adobe PS (hobbystycznie), Blender (hobbystycznie). 

[11] USB 3.0 oraz typu C preferowane.  


[12] Obecny laptop to Acer Aspire V3, służył 5 lat ale umar. Nie mam nie chęci do żadnej marki. 

Preferencje co do podzespołów.

Procesor: i7

Karta: Minimum Gtx 1050Ti, preferowany Gtx 1060 max-q

Ram: Minimum 16gb.


[13] https://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-laptop-5587-i7-16gb-256ssd-1060-w10.bhtml

Nie wiem czy delle są dobre, ale nic ciekawszego nie widzialem na razie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie, problem polega na tym, że raty w x-kom są bardzo nie atrakcyjne. Nie zamierzam przepłacać 1000+ złoty za laptopa. Nie wydaje mi się żeby ta wersja była dostępna w rtv agd. Gdybym posiadał gotówkę to nie byłoby problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...