Skocz do zawartości
f1sz

Wygodny fotel "gamingowy" - max 800 zł, materiałowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Planuje kupić fotel gamingowy do max 800zł, materiałowy. Pseudo skóry raczej odpadają, zazwyczaj schodzą/pękają po ok. 2-3 latach.

Z góry mówię, że "ikełowy" markus przetestowany, siedzi się OK, ale nie ma regulowanych podłokietników.

W tej chwili za tą cenę mam tylko 2 typy:

  • SPC Gear SR300F
  • Inferno Titan Czarny Materiał (INF009).

Siedział ktoś na powyższych fotelach? Jak z jakością wykonania? Skłaniał bym się ku Inferno Titan ze względu na kolor i że jest w całości materiałowy, SR300F ma wstawki z jakiegoś gumo-pseudo-karbonu (przynajmniej tak to wygląda na fotach) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna masz strone no można firma nie wszystko robi fajne ale spoko :)

Mój kolega ma tego inferno titan ale eko skóra :p bardzo wygodny no ale latem wiadomo :P
Zawsze my o tym gadali że materiał to by był super fotel :D i proszę https://www.x-kom.pl/p/466687-fotel-gamingowy-inferno-titan-czarny-material.html nie widziałem go wcześniej ciekawe czy będą inne kolory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawdził się fotel od firmy PRO-GAMER. Za materiałowy model zapłaciłem nie całe 400 zł, cóż mogę więcej powiedzieć, fotel jak fotel. Dobrze wykonany, nie skrzypi, nie trzeszczy, wygoda jest na wysokim poziomie. Siedzę na nim od miesiąca i mogę polecić, za tą cenę ciężko znaleźć coś równie w porządku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lammba napisał:

Nie tak dawno trafiłam na bardzo fajny sklep internetowy https://pro-gamer.pl/, który założony jest przez hobbystów gier, więc fotele sa na pewno dobrze wyselekcjonowane tak by było nam wygodnie przed długie godziny przed komputerem. Zerknij na ich ofertę. 

Kolejny troll.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...