Skocz do zawartości
grzegorzz

2 monitory 1440p, różne, główny z G-Sync

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dwóch monitorów 1440p, z zakrzywionym ekranem (najlepiej, żeby miały ten sam promień zakrzywienia). Pierwszy - 34", 21:9, 3440x1440px z G-Sync, 100Hz lub więcej - do grania, jakieś filmy itd. Drugi - 27", 2560x1440px - fajnie jakby wyciągał 100Hz, ale więcej raczej od niego nie wymagam.

Raz na jakiś czas chciałbym odpalić jakąś samochodówkę na obu monitorach - w G-Sync na obu raczej nie ma sensu się bawić. Głównie zależy mi na wąskich ramkach i w miarę spójnym obszarze wyświetlania. W miarę spójny design też byłby ok, ale z tego, co widzę - będzie ciężko.

Niby Asusy PG348Q + PG27VQ byłyby ok, ale mamy 3800R i 1800R (+ cena 27", jak na moje potrzeby, to już przegięcie). Potworki 32:9 odpadają z uwagi na rozdziałkę w pionie, a Dell U4919DW wyciąga tylko 60Hz. Samsung C34H890WJUX + C27JG50QQUX - tanio, ale bez G-Synca na 34". LG 34GK950G-B - trochę za drogo.

Ew. alternatywa w postaci np. 2x32" - jeden panel będzie się trochę marnował (chociaż z drugiej strony, 32" ma większą powierzchnię - http://www.displaywars.com/32-inch-16x9-vs-34-inch-21x9), a 2 identyczne modele z G-Sync to już spory koszt. Nie wiem też jak to będzie wyglądało granie na obu - strzelanki odpadają, samochodówki - może da się to przegryźć, a może nie. Z kolei 3x27" raczej nie wykorzystam, więc to też odpada.

Na razie widzę Alienware AW3418DW + do tego Samsung C27JG50QQUX (1900R i 1800R) - chyba, że znajdzie się coś innego za 6k, ew. z małym hakiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania trochę się zmieniły, więc mały odkop - w G-Synca raczej nie będę inwestował. Na placu boju zostaje mi Samsung C34H890WJUX + C27JG50QQUX.

Chętnie zainwestowałbym w C27H711QEUX + C34F791WQUX, ale niestety mają różne zakrzywienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...