Skocz do zawartości
JeroG

rx vega 0% gpu w msi afterburner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam tu takie cuś przy monitorowaniu msi afterburner pokazuje caly czas 0% użycia gpu i taktowanie rdzenia też na śmiesznym poziomie, miał ktoś taki problem? jestem ciekawy jak pracuje mi komputer wiec chcialbym zeby pomiary byly pokazane prawidlowo
rx vega 56

1.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli karta graficzna nie jest obciążona, to Afterburner będzie pokazywał właśnie takie dane. I to jest prwidłowe. Nie wiem jak jest z kartami nVidii, ale Radeony, gdy nie są obciążone obliczeniami to skręcają zegary na minimum i każdy program monitorujący pokaże ci to samo. Uruchom jakiś program testujący wydajność grafiki i sprawdź wtedy co pokaże Afterburner.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, biggos napisał:

Jeśli karta graficzna nie jest obciążona, to Afterburner będzie pokazywał właśnie takie dane. I to jest prwidłowe. Nie wiem jak jest z kartami nVidii, ale Radeony, gdy nie są obciążone obliczeniami to skręcają zegary na minimum i każdy program monitorujący pokaże ci to samo. Uruchom jakiś program testujący wydajność grafiki i sprawdź wtedy co pokaże Afterburner.

niewiem czy sie smiac czy plakac...

 

 

3 godziny temu, radiergummi napisał:

W ustawieniach Afterburner w zakładce Ogólne zaznacz drugą opcję od dołu: Enable unified GPU usage monitoring

mam to wlaczone

w gpu z pokazuje normalnie

3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba czekać na nowe stery az to poprawią bo wychodzi na to ze bym musial zainstalowac starszy sterownik o kilka wersji w tył a niechce :D Z tego co widze w historii aktualizacji to mam wersje windowsa 1803

Edytowane przez JeroG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...