Skocz do zawartości
zomos

Jaki solidny laptip do biura do [3.500 zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

potrzebuje pomocy w wyborze laptopa do prac biurowych i multimedialnych (m.in. Office + filmy) w cenie najlepiej do 3.500 zł.

Na czym mi zależy? Przede wszystkim na komforcie codziennej pracy. Dlatego chciałbym, żeby laptop miał dysk SSD (możliwie pojemny), dobry CPU i sporo RAMu. Musi też mieć napęd DVD/CD i wymienną baterię. Oprócz tego powinien być solidny (jakąś metalowa obudowa) i dość lekki bo będzie często przenoszony. Rozmiar wyświetlacza 15-15,6". A i ekran musi być matowy. Musi też mieć co najmniej 3 porty USB i pełnowymiarowy port HDMI. Wskazane też żeby miał Windowsa. Ma posłużyć co najmniej 4 lata więc jeśli nic spełniającego moje wymagania nie ma w cenie do 3.500 zł to proszę o droższe propozycje. Mam nadzieję, że nie będzie to jednak konieczne.

Pozdrawiam

Jędrek

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

 

Odpowiadając na pytania zacznę od końca.

 

Tak będzie brany na firmę.

 

Tak jak pisałem matryca co najmniej 15".

 

Z wymienną baterią chodziło mi o to, żeby był do niej swobodny dostęp z zewnątrz i była mocowana na dwa zatrzaski.

 

Napęd zewnętrzny odpada, bardzo często z niego korzystam. Jestem lekarzem i pacjenci przynoszą mi wyniki badań / zdjęcia właśnie na płytach.

 

Za zły dział przepraszam. Jeśli jest taka możliwość to proszę moderację o przeniesienie.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi danymi online to niestety w Polsce
melodia przeszłości. Zwłaszcza jeśli chodzi o badania wykonywane prywatnie.

Używki nie chcę. Pozostanie mi w takim razie wybierać z mocno ograniczonej puli.

Raz jeszcze dzięki za propozycję.

P.S.
Może coś innego niż Dell? Ja wiem, że długa gwarancja ale może inny producent też oferuje coś ciekawego?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...