Skocz do zawartości
CriXu

Pomoc w znalezieniu odpowiedniego kabla od zasilacza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Niestety zgubiłem gdzieś kable zasilające od mojego zasilacza (OCZ 750W ZT Series) a są mi teraz potrzebne do podłączenia drugiej karty graficznej i potrzebuje pomocy kogoś kto się zna jaki to powinien być kabel. (w zasilaczu widzę 8PIN a grafika ma 6PIN)

Zasilacz to: OCZ 750W ZT Series

Karta Graficzna: Gainward GTX 560 GS 1GB

 

A poniżej zdjęcia jak wygląda zasilacz oraz kable to Grafiki Radeon 7970 ( z tym że 7970 ma 8PIN).

 

Czy jest ktoś w stanie mi pomóc znaleźć odpowiednie kable do podłączenia zasilania do GTX-a?

20190112_200305.jpg

20190112_200312.jpg

20190112_202228.jpg

20190112_202237.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij zapytanie do producenta zasilacza. W najlepszym wypadku dostaniesz kabel za free.
Wygląda na standardowy kabel jak np. w zasilaczach Corsair RMX, SuperFlower Leadex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, reyden napisał:

Opcja 1 - przejściówka molex na pci-e np. taka

Opcja 2 - kabel PCI-E ,  przykładowy kabel 8pin na 6+2 pin od Phanteksa za ~30 zł , długość 50 cm , kolor zielony .

 

opcja 1 - niestety odpada z racji braku wolnych złączy molex

opcja 2 - wtyk od strony zasilacza nie pasuje.

 

17 minut temu, Nemayu napisał:

Wyślij zapytanie do producenta zasilacza. W najlepszym wypadku dostaniesz kabel za free.
Wygląda na standardowy kabel jak np. w zasilaczach Corsair RMX, SuperFlower Leadex.

Napisze do nich aczkolwiek nie mogę znaleźć ich adresu email. A na google wbija mi na stronę Toshiby :P

jeszcze poszukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekierowuje cie na stronę Tośki bo OCZ do nich obecnie należy .

Problem z brakiem wolnycz złączy molex można rozwiązać na 2 sposoby , rozgałęziacz molex i potem przejściówka albo przejściówka SATA zasilanie - PCI-E .

Opcjonalnie rozgałęziacz PCI-E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...