Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maniakalny

filtr do wody (stacjonarny)

Polecane posty

cos ala "dzbanek" - kompletnie sie na tym nie znam, wyznaje zasade ze nie ma co oszedzedzac na takich rzeczach wiec moge wydac wiecej, no chyba ze taki za 200 duzo/w ogole nie bedzie sie roznił od takiego za 500 poza pojemnoscią to wtedy sens doplacania zaden

ogolnie potrzebuje to dla zwierząt (3 psu i 8 szczurów) wiec te 1,5 -2 litry powinny starczyc

Nie wiem skąd te ceny wziąłeś -markowy dzbanek BRITA kupisz za 79 zł z elektronicznym wskaźnikiem zużycia filtra oraz czterema wkładami w zestawie. Szczury i psy będą zadowolone :)

1 godzinę temu, hamisz napisał:

Nie wiem skąd te ceny wziąłeś -markowy dzbanek BRITA kupisz za 79 zł z elektronicznym wskaźnikiem zużycia filtra oraz czterema wkładami w zestawie.

Na moje oko to może być trochę za mały, ilość przefiltrowanej wody to 1,4L, choć ciężko nawet do tej granicy dolać wody. Dychę drożej można kupić też Britę o pojemności 3,5L, co przekłada się na 2L wody przefiltrowanej, to już całkiem dobry wynik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Aktualności

Artykuły

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.