Skocz do zawartości
Yorge

2060 + morele.net i "promocja"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

  Chciałbym zapytać czy ktoś zakupił na morele.net jaki model RTX 2060 i załapał sie na "promocja" Anthem/BF 5? Ja zakupiłem model gigabyte i jak się okazuje ( tylko w morele ) ten model nie jest objęty promocja.

  Nigdy nie miałem problemu z morele, nie wiem czy to chwilowe niedopatrzenie czy celowe wprowadzanie klienta w blad.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.morele.net/wiadomosc/karty-graficzne-geforce-rtx-2060-dostepne-w-sprzedazy/13064/

https://www.morele.net/wiadomosc/kup-karte-graficzna-geforce-rtx-i-zgarnij-nawet-dwie-gry/13019/

 

Przy zakupie Karty NVIDIA® GeForce RTX™ 2070  lub 2060- otrzymasz jedną z nich

 

Kiedy ruszyła sprzedaż (15) 2060 nie było ich jako " objęte promocja", potem 16/17 było kilka modeli. Dziś około ~ 16:55 w promocja obejmowała już tylko 2 modele, ~ 18:55 "promocja" nie obejmuje żadnego modelu ( mowa tu oczywiście tylko o morele, w każdym innym sklepie promocja była uwzględniona na każdy model )

Edytowane przez Yorge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie nie w temacie aż tak bardzo ale w podobnych przypadkach pomaga kontakt ze sklepem i uzależnienie ostatecznego zakupu produktu od bonusu z grą w tym przypadku.Miałem taki o to przypadek że gry które były jako bonus do procesora nie było już w puli ale sklep zaproponował mi inne.Tez w sumie dobre i zgodziłem się bez problemu.Z tego co piszesz sklep próbuje kręcić  i  ja bym na twoim miejscu tego tak nie zostawił.Prosta sprawa.Sklep kontaktuje się z NV w Polsce i stawiam każde pieniądze że "cudownym" sposobem jakiś bonus się znajdzie dla ciebie.Choć może nie ten dokładnie co byś chciał.Ale na pewno warto spróbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 Dzis pojawilo sie : https://www.morele.net/wiadomosc/karty-graficzne-geforce-rtx-2060-dostepne-w-sprzedazy/13064/

 Model ktory zakupilem "lapie sie do promocji"( dzisiaj tj. 18.01) .... z zapytania do pracownika jakie zlozylem wczoraj (17.01 ~17:00 ) powiedzialo mi ze "promocja nie obejmuje tego modelu". Dzis napisalem ponownie.

Nie zakladam z gory zlej woli albo "kretactwa", zobaczymy jak spr sie rozwinie ( z tego co dowiadywalem sie u gigabyte kazda ich karta z seri 20xx objeta jest ta promocja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o złą wolę tylko dość pokrętne zasady przyjęte przez sklep.A to mogą być różne.Nawet takie że promocję ustawiają sobie pod konkretnego producenta lub na takie karty na których zarobią więcej.Potem niezbyt czytelne zasady promocji i gotowe.Banał.A skoro w Gigabyte mówią że się łapiesz na promocję to ja bym bardziej wierzył producentowi jak sprawy stoją.Może z nimi pisz w sprawie otrzymania tej gry jako bonus?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update : 19/01/2019 12:10

 

Witam. Karta ponownie zostala usunieta jako objeta promocja ( promocja nie przetrwala nocy). Po kontakcie z NVIDI-a Polska otrezymalem takie info :

  "Natomiast faktem jest też, że sklep może wykluczyć część kart z promocji - i może być tak, że kupiłeś kartę u partnera, w czasie trwania promocji, ale sklep akurat tą kartę wykluczył z promocji :( "

 " Producent tutaj nie ma nic do rzeczy - liczy się to, czy sklep sprzedawał tą kartę jako promocyjną, czy nie"

Wynika z tego tyle ze w naszych warunkach nie ma znaczenie producent/jego oferta tylko (chyba(?)) jaka promocje i na co ustalil sklep

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu zrezygnował z zakupu lub zwrócił produkt bez podania przyczyny.Sprawdziłem co stoi na morele i tam  to co jest podane najmniej to bardzo mało przejrzyste.Jeśli liczyłeś na grę jako bonus do drogiej w sumie karty i dlatego dokonałeś zakupu a praktyki sklepu wprowadziły cię w błąd,to zwyczajnie kup ją w innym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Karte chcialem kupic. Jesli byla by objeta promocja to zawsze + ( wiadomo ~200 zl w kieszeni zostaje), jednak nie bede "januszowal" bo karta dziala poprawnie i jestem ogolnie zadowolony z jej zakupu.

 Faktem jest ze zasady promocji sa malo jasne i trzeba sie dowiadywac z innych zrodel + fakt ze ten sam model byl objety promocja w kazdym innym polskim sklepie.

 Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Firedash said:

@Raul Nie tyle dostępność co wybór modeli, Przedtem od razu było kilkadziesiąt pozycji do wyboru, a teraz kilkanaście modeli, często nie więcej niż 10 w jednym sklepie. Czekam cały czas na JetStream od Palita.

Ja nie wiem, czy nie łykne ROG-STRIX-RTX2060-O6G-GAMING od Asusa, ale cena 441 Euro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja kupilem https://www.komputronik.pl/product/593230/gigabyte-geforce-rtx-2060-gaming-oc-6g.html

Zbiera pozytywne recenzje, dobre chlodzenie ( good soft od aourus ). Mam atm ustawione fan speed 30% ( karta pod obciazeniem ~55-60C w assa creed ultra).

Ale zawsze polecam obejrzec/przeczytac dobre recenzje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Yorge napisał:

Witam. Ja kupilem https://www.komputronik.pl/product/593230/gigabyte-geforce-rtx-2060-gaming-oc-6g.html

Zbiera pozytywne recenzje, dobre chlodzenie ( good soft od aourus ). Mam atm ustawione fan speed 30% ( karta pod obciazeniem ~55-60C w assa creed ultra).

Ale zawsze polecam obejrzec/przeczytac dobre recenzje

Średnia półka za 1800.....komuś się już chyba sufit na łeb zawalił..

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Raul napisał:

No ale przecież ten asus jest w podobnej cenie, także nie rozumiem czemu sugerujesz dokładanie do 2070 :)

Nie sledzilem cen od 2/3 dni teraz strix ~ 2050 w dniu premiery ~ 21xx ( a 2070 mozna bylo wyciagnac 2.3/4 . Pytanie czy warto inwestowac ~ 200 zl wiecej dla kilku fps. Ale dezycja nalerzy ofc do Pana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...