Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na ile sie to cudo kreci ?

Zależy, mój ledwo wyciągnał 1,65 GHz przy 2,1V do tego SK-6 + Delta a i tak sie wyłączył po przekroczeniu 65'C :(

 

Znajomek ma XP 1600+ z serii AGOGA (ja mam AGKGA) co idzie na 1,8 chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka seria? :) AGKGA, AGOGA czy może AGOIA?

Niestety nie pamiętam :( A wole nie zdejmować chłodzenia bo jeszcze jądro pokrusze

E tam nie rob sie LAMA w koncu jeste Power Userem i powinienes robic takie rzeczy!. Ja to chyba wiecej dlubie przy kompie i tetow robie niz go uzywam POWAGA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam nie rob sie LAMA w koncu jeste Power Userem i powinienes robic takie rzeczy!. Ja to chyba wiecej dlubie przy kompie i tetow robie niz go uzywam POWAGA!!!

To nie jest cooler że można latwo zdjąć tylko Vappochill.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podkręcił na 1,8ghz 1,85v  

Niedługo wezmne sie za modowanie płyty może uda mi sie z 1,9 wycisnąc

Tylko ze na vapochilu :)). Wiec wiesz nie karzdego stac na takie chlodzenie. A moglbys podac temp jaka osiaga??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lisek kiedy i jakie w 0,13?

Ma wejść na początku XP 2200+, ale później mają się też pojawiać od 1800+ w górę :) to może być fajne.

Lisku kiedy to ma wyjsc? Kwiecien? Ktory jak i co bo nigdzie o tym nie pisza. Ciekawe jakie ceny bo ja mam zamiar 1GHz Athlona kupic teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teroretycznie już powinien być :)))) może na wygodniu? W każdym razie - już niedługo.

 

2200+ to będzie 1800MHz ?

W technologii 0,13 ...

Zakręci się na jakieś 2,5 GHz ...

i INTEL Qpa

Oby sie zakręcił na 2,5 ghz ale w to wątpie moim zadniem na powietrzu nie pujdzie więcej niż 2,2 ghz przecierz już Xp niektóre elementy są wykonane w 0,13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majdan widze ze masz kawal dobrego hardwaru,tylko pozazdroscic :)

Ano mam :) tylko niewiem poco mi to. Kompa wykorzystuje tylko do oglądanie stron www i pisanie na formum :) no i jeszcze do 3d marka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, ostatnio sie bawilem Xp1700 i na TITANIE 80x80mm odpaliłem go na 1760Mhz 1.85volt, musze sobie kupic tego procka, u mnie na SK 6 i napieciu 1.95 z 1800 bym miał :) a co dopiero na peltierach :) seria AGOIA `9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...