Skocz do zawartości
wd5

Philips 226E9QHAB/00

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam za bardzo doświadczenia w kupowaniu monitorów. Co myslicie o tym monitorze? Zastanawiam się, czy nie kupić, jest w dobrych cenach. A może macie inne propozycje w kwocie do okolo 450 zł, tak by już był kabel hdmi w zestawie? Gram w gry, ale nie potrzebuje 1ms 144hz. Byleby był w miarę wart swojej ceny, dobre kolory i dawał nadzieję, ze sie nie zepsuje za chwile. 

Ten Philips to LCD, to dużo gorzej niż LED?

 

Edytowane przez wd5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz grafikę? Ile klatek średnio w grach w które grasz? 
https://www.sferis.pl/monitor-4644-aoc-22v2q-215-ips-pls-wled-fullhd-1920x1080-75hz-p602830 - całkiem sensowny wybór, za 469 zł, z kablem HDMI w zestawie. FullHD, 75Hz, FreeSync, czas reakcji 5 ms, ale to raczej bez większej różnicy dla Ciebie będzie, jeśli nie zajmujesz się gamingiem profesjonalnie.
Ogólnie świetny monitor, do tego bezramkowa konstrukcja oraz możliwość regulacji kąta pochylenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2019 o 23:46, FxJ napisał:

Przy 23,8" kupiłbym model z rozdzielczością minimum 2560x1440 bo ~90 PPI (1920x1080 na 23,8") to kiepskie zagęszczenie pikseli (wiem, bo mam takie coś - kupiłem 10,5 roku temu).

... i jeszcze radzisz mu dopłacać ponad 100zł by rozciągać taką rozdzielczość na większy ekran (21,5" -> 23,8").

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...