Skocz do zawartości
chajec

Laptop do AutoCad , filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuje pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu dla mnie, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc :)

[1]  Facet 30 + , zakup prywatny , byłoby fajnie na raty 

[2] Może być z systemem , ewentualnie kupie klucz na allegro dlatego jeżeli będzie sporo tańszy to bez systemu ;)

[3 ] interesują mnie matryce z przedziału 14" - 15" , teraz mam 17 i jest strasznie nie mobilny 

[4] może być tylko z hdd , ssd mam do przełożenia z aktualnego laptopa ( niestety nie wiem jakiego typu  aktualny laptop to HP Envy z przed 5 lat, nie zależy mi na nagrywarce DVD

[5a]  3000 - 4000 ale im mniej tym lepiej

[5b] myślę, że chciałbym używać go porównywalnie jak aktualny około 4 lat

[5c] w ciągu miesiąca

[6] zależy mi aby był solidnie wykonany   w aktualnym urwał mi się zawias od ekranu, najlepiej jak by można było połączyć grafikę z długościąpracy na baterii

[7] chciałbym aby miło się na ekran patrzyło ;) dopuszczam sporadycznie pracę na zewnętrznym monitorze, wolałbym żeby matryca była matowa

[8] dom biurko - łóżko

[9] do gier mam konsole

[10] AutoCad 2D , może w przyszłości 3D, zawodowo, praca biurowa,  filmy

[11] podświetlana klawiatura, złącze stacji dokującej było by fajnie jak by było

[12] nie mam żadnych preferencji , do tej pory HP Envy 17 , fajnie by było jak by teraz był jakiś ultrabook 

Z góry dziękuje za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/lenovo-legion-y530-i7-8750-16gb-250ssd-1tb-gtx1050-7769356277

Tu odpisali mi , że w zależności od aktualnej dostępności ostatnim czasie montowane są HP EX920 

na odpowiedź odnośnie oferty którą Ty przesłałeś jeszcze czekam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...