Skocz do zawartości
meJKus

Mobilny laptop do programowania [13-14 cali] [maks 7000-8000zl]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Zgodnie z tytułem szukam laptopa 13-14'' z maksymalnym budżetem wynoszącym 7000-8000 tysięcy złotych.

Głównym zadaniem laptopa będzie programowanie w języku JavaScript, więc w użyciu będzie WebStorm i inne programy w tych klimatach. Zależy mi na mobilności i małych gabarytach, bo często będę chciał podczas trasy coś popisać.

Oczekiwał bym dobrej wydajności oraz, żeby laptop nie dostawał zadyszki przy sporych obliczeniach w tle. Fajnie też jakby matryca była w miarę dobrej jakości, co by oczy nie płakały :P

W sumie to oglądałem do tej pory różne laptopy i w zasadzie zostałem przy jednym modelu Dell XPS 13 9370, który z jakiś powodów w tej cenie i konfiguracji jest dostępny tylko w x-komie https://www.x-kom.pl/p/406852-notebook-laptop-133-dell-xps-13-9370-i7-8550u-16gb-512-win10-fhd.html

Znajdzie się jakaś inna propozycja w tym budżecie? Laptopa planuje kupić w tym miesiącu jeśli ma to jakieś znaczenie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ten ASUS ZenBook Pro UX480 https://www.x-kom.pl/p/462408-notebook-laptop-141-asus-zenbook-pro-ux480-i7-8565u-16gb-512pcie-win10p.html z szybszym procesorem ;)

Intel Core i7-8565U
Szybki dysk SSD M.2 PCIe:512 GB
Ekran IPS
16 GB (SO-DIMM DDR3, 2133 MHz)
Aluminiowa obudowa
Podświetlana klawiatura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o nim, ale ze względu na absolutny brak wsparcia dla tego screen pada pod Linuksem musiałem go odrzucić :P Ogólnie to właśnie najchętniej bym się skłonił ku Lenovo lub Dell ze względu na wsparcie linuksowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Carbon jak najbardziej byłby ok, gdyby tylko umieścili w nim 16gb ramu :( Coraz bardziej myślę nad Matebookiem X Pro. Znajomy w pracy go ma i robi bardzo dobre wrażenie... Szczególnie rozmiar ekranu i jego jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...