Skocz do zawartości
Dawid00

Rtx 2070 - jaki monitor kupić do ceny 1700

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Planuję złożyć komputer typowo do gier,  budżet byc moze do 6v tysięcy. Będzie to rtx 2070 i i59600k na z390. Tylko mak jednak dylemat. Ta karta juz fajnie chodzi pod 1440p i pojawia sie problem z monitorem. Zdecydowalemb siew na 27 cali bo 24 to powoli odchodzi z tego co widze a trochę większy lepszy. Z tym ze 27 to już lepiej żeby było 1440p a tu już monitory drogie. Chciałem monitor do 1500-1700 Max minimum 144hz i nie tn ale czy coś znaide? Czy może iść w 1080p 27 cali. Z drugiej strony jak poide w 1080 to może złożyć kompa z 2060 i dobrym monitorem? Wtedy lepszy procesor i po kilku latach mozliwosc Zmiany np grafiki pod 4k i monitora 

 

Jak to jest z monitorem 27 cali i 1080p zle to wygląda te 1440 ti na prawde taki skok? Mam dużo dylematów i nie wiem czy jest sens pxhac sie w 1440p 

Edytowane przez Dawid00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to jest matryca TN a ja chciałbym mieć chociaż VA bo te TN wydaje mi się chyba ze już stara? Chociaż może chcąc głównie do gier a mam w planach sprobowac esportu bo kiedyś dużo grałem ała nie było na Nowego kompa od rodziców i byla przerwa :) masakra to ile trzeba wydać na komputer i monitor zeby mieć już coś z wysokiej półki zeby żer tak powiem sprzęt mie ograniczał umiejętności? Ciekawi mnie na czym graja teraz gracze esportowi w csa bfa i inne fpsy bo o to mi chodzi glownie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...