Skocz do zawartości
LazyMonkey

Komputer Photoshop/Ilustrator do 4000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, to mój pierwszy post na tym forum więc cześć wszystkim :) 

Potrzebuje setupu do pracy w ilustratorze/Photoshopie. Zależy mi żeby maszyna obsłużyła monitor do grafiki z Adobe sRGB.  Wstępnie dobrałem coś takiego:

image.thumb.png.fdf3056c6d1e74b7aed051d56ab642f2.png

 

Nie jestem zbyt doświadczony w składaniu sprzętu więc bardzo możliwe że czegoś nie uwzględniłem lub wybrałem niekompatybilne ze sobą części. Przekracza to też  budżet który założyłem. Pytanie z czego warto ewentualnie zejść żeby zmieścić się w kwocie 4000 zł. Pierwsze co mi się nasuwa to zmiana dysku SSD na mniejszy i tańszy https://www.morele.net/dysk-ssd-crucial-mx500-500gb-sata3-ct500mx500ssd1-979472/ 

Ewentualnie zmiana karty graficznej na tańszą. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi odnośnie setupu, i informacji na czym mogę oszczędzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuścił bym sobie polecanie Ryzena czy innego procka AMD przy PS-e , nie wiem jak inny soft od AMD ale PS działa zdecydowanie lepiej niż na Ryzenie .

I5 8xxx będzie w większości zadań lepszy niż R7 2700 a kosztuje mniej - Test ( Ryzeny G1 i G2 oraz I5/I7 8xxx ) .

I5 9400 / 9400 F + płyta na B360 + ram 2 666 mhz albo I5 9600K + płyta na Z370 + ram 3000+ mhz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...