Skocz do zawartości
Aslaf

Czy ktoś próbował AOC AG322QC4, lub inny monitor 1440p, 27' i więcej, 144hz i adaptive sync Z GTXem (Gsync compatible)?

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam kupic jakiś monitor do swojego GTXa 1080 ti i głównie myślałem o tym dużym zakrzywionym AOC, ale z chęcią zainteresuję się czymś innym, co ma 27 lub więcej cali, rozdzielczość 1440p (4k nie chcę), dużą prędkość odświeżania i mile widziany panel inny niż TN (choć ostatecznie też może być). Chcę wydać MAX 2200, ale to absolutny max. Najlepiej 1950. 

 

Tak, wiem, że w internecie sa tabelki, ale zawierają lakoniczny opis albo w ogóle jego brak. Wolałbym porozmawiać bezpośrednio z użytkownikem któregoś z monitorów, które potencjalnie moga mnie zaiteresować. Z AOC na razie natrafiłem na 3 pozytywne opinie, ale jdena była niezybt pochlebna (jakiś flickering w destiny 2 w menu). Znalazłem ją na Reddicie i nie wiem ostatecznie, czy 3m pozostałym osobom umknął flickering, czy ten jeden gość nie zresetował monitora/nie zainstalował na czysto sterownika i błędy w działaniu są jego winą a nie monitora. 

 

Będę wdzięczny za pomoc. Jak już mówiłem, będę wdzięczny za opinie nie tylko na temat tego konkretnego AOC, ale każdego, który pasuje pod wymagania jakie napisałem wyżej. 

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

 

EDYTA: Natrafiłem na ciekawy komentarz w internecie. Mianowicie panel VA z tego AOC jest produkowany przez samsunga i znajduje się też w innych monitorach, takich jak MSI optiplex 32 calowy. Tylko, że na temat tego MSI znajduje raczej negatywne opinie w kwestii współpracy z G-sync. W takim razie można bezpiecznie założyć, że skoro to ten sam panel, to będzie tak samo działać? Czy ten sam panel z innym podświetleniem może mieć lepiej/gorzej zaimplementowaną obsługe adaptive sync?

Edytowane przez Aslaf
ortograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...