Skocz do zawartości
skelaw

Kabel od zasilacza nie pasuje RX 570 Gigabyte

Rekomendowane odpowiedzi

Gościu czego ty jeszcze nie rozumiesz?

Wtyczka 8 pin ze zdjęcia dzielona na 2 po 4 to EPS i podłączasz ją w całości do płyty głównej jeśli ma gniazdo 8-pin lub tylko połówkę jeśli masz gniazdo P4-4 pin.

Do grafiki musi być wtyczka 8 dzielona na 6+2.

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdź pudełko z zasilacza, wyciągnij wszystkie kable i im się przyjrzyj, do karty graficznej są inne i ten ze zdjęcia nie jest do karty, tutaj nie ma nic skomplikowanego.

Edytowane przez Firedash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na wasze porady. Kabel który chcę włożyć do nowej karty kiedyś służył do zasilania GTX 970 i nie było problemu. Kabel który próbuję wpiąć to 6+2. Do płyty głównej wpięty jest 4+4 kabel. Problem w tym, że nie ma w zestawie innych kabli! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tesel bardzo zabawne. Proszę więc mi powiedzieć do czego służy kabel pokazany na pierwszym zdjęciu? Jest to kabel 6+2 który wpinalem za każdym razem do karty graficznej, a na tym zasilaczu działały już R9 270x oraz GTX 970. Za cholerę nie da się tego kabla wpiąć do RX 570 którą ostatnio kupiłem. W zestawie nie ma dodatkowego kabla który by pasował! Zostaje mi chyba kupić nowy zasilacz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...