Skocz do zawartości
Asmodeus182

Skrzynka do 3k

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie jest przeznaczenie kompa - praca biurowa , gry czy praca w wymagającym sofcie np. CAD/CAM , tworzenie/edycja grafiki 2D/3D albo tworzenie/edycja audio/video etc.

Wstępnie z nowych części to takie coś - zestaw z polecanych za 2700 zł + Fractal Focus G za 200 zł

Ryzen 5 2600 , 8GB ram 3000 mhz CL15 , RX 570 , PSU SPC Vero 500W i SSD 500GB ( zamiast SU800 daj tam alternatywnego Cruciala MX500 500GB ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie gry w rozdziałce FHD. Jak pisałem, zestaw może zawierać uzywki (na gwarancji). Myślę nad ryzenem 2600 + msi a-pro + vipery 2x4gb, do tego ssd Patriot 240GB 2,5'' BURST, zasilacz vero l2 500 lub bq system power 500. Jakiś uzywany hdd 500gb i nie wiem jaką grafikę uzywaną, czy polować na gtx 1060 6gb czy rx 580 8gb czy może na gtx 1070 (ale tu raczej w tej cenie będą wersje mini lub turbiny. 

Czy macie jakieś inne pomysły ? 

Edytowane przez Asmodeus182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety się nie szarpnę na rtx 2060 ani nie będę czekać x czasu na owe gtx. 

Proste pytanie, co na chwilę obecną za max 3k będzie najwydajniejsze do grania w FHD ? Monitor 60Hz, nie gram w żadne csy ani inne lole. Zwykłe gry AAA na wysokich/średnich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...