Skocz do zawartości
pempek045

Gamepad, podłączenie przez bluetooth do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem ostatnio na Allegro gamepad.

https://allegro.pl/oferta/gamepad-pad-do-gier-kontroler-bluetooth-android-pc-6790802000

Gamepad doskonale łączy się poprzez bluetooth z urządzeniami z Androidem na pokładzie (parowanie odbywa się bez podawania żadnych kodów). Niestety jest problem z połączaniem z PC. Podczas parowania wyświetla kod pin który muszę wpisać na drugim urządzeniu (w tym przypadku gamepadzie, co nie jest możliwe). Testowałem na win 7 i 10. Jest tak samo, cięgle podaje pin do wpisania. Żaden przycisk nie zatwierdza parowania. Czy to może być wina adaptera bluetooth ? Kupiłem go dawno temu. Co zrobić aby sparować to ustrojstwo bez kodu ? Proszę o pomoc bo już nie wiem co jest nie tak. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie samo ustrojstwo i nie przypominam sobie, żebym musiał PIN podawać...jak znajdę kabel do ładowania to postaram się pomóc. Dawno go nie używałem i padł. Jak go parujesz? Z tego co pamiętam trzeba było jakąś kombinację klawiszy przytrzymać, żeby w odpowiedni tryb wszedł (?).

A swoją drogą to próbowałeś wpisywać 0000, 1111, 1234 itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...