Skocz do zawartości
Demmain45

Lenovo Y530 - czarne paski

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam Lenovo Y530, mam zainstalowane najnowsze sterowniki - ze strony Lenovo. Problem polega na tym, że chciałbym przy grze użyć rozdzielczości 4:3, co powoduje czarne paski po bokach ekranu, których nie mogę usunąć, ponieważ nie mogę zainstalować panelu sterowania Intela, na panelu sterowania NVIDII oczywiście ustawień wyświetlania nie ma, więc de facto nie jestem w stanie w żaden sposób ustawić skalowania ekranu, jakieś pomysły? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło o jakąkolwiek inną grę to jak najbardziej głupota, ale w przypadku cs'a to jest troszeczkę inna sytuacja :)

Od lat na komputerze używam obrazu 4:3 ze względu na przyzwyczajenie i zmiany w rozgrywce, pomijając delikatnie rozciągnięte modele, które w moim przypadku zdecydowanie pomagają na skupieniu się na grze to kursor też reaguje inaczej na ruchy myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran ma rozdziałkę FHD i jak go nie rozciągniesz to, żeby zachować odpowiednie proporcje to pojawiają się czarne paski :) Chcesz grać w 4:3 a ekran ma proporcje 16:9 więc samo przez się to nie kalkuluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Nemayu

W panelu sterowania nvidii masz zakładkę: Adjust Desktop Size and Position/Dostosuj rozmiar i pozycję pulpitu. Tam są opcje za to odpowiedzialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2019 o 05:56, Nemayu napisał:

W panelu sterowania nvidii masz zakładkę: Adjust Desktop Size and Position/Dostosuj rozmiar i pozycję pulpitu. Tam są opcje za to odpowiedzialnie.

Dokładnie tak, jeżeli będziesz miał jakiś problem daj znać na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...