Skocz do zawartości
Donci

Pomoc w doborze komponentów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam parę pytań i mam nadzieję że pomożecie odpowiadając na nie 

Szukam dobrej i nie za drogiej płyty do i7 9700k planuję lekkie OC do 4.5
I żeby ta płyta ogarniała pamięć 3400/3600 MHz

Do tego chce kupić używanego GTX 1080Ti i co sądzicie o tym 
Gtx 1080ti SC2 hybrid

I jak wygląda montowanie takiego chłodzenia na procka czy to opłacalne czy ma.sens i czy każda obudowa się nada ? 

Corsair Hydro Series H75 Liquid

Pozdrawiam i zdrówka ☺️

Edytowane przez Donci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Szukam dobrej i nie za drogiej płyty do i7 9900k planuję lekkie OC do 4.5" Spoko ale coś pokręciłeś....Nie I7 9900K tylko I9 9900k po drugie ,ten CPU w boost idzie na 5Ghz xD więc "podkręcanie" go do 4.5Ghz to średni pomysł... Najlepsza płyta pod niego to Gigabyt Aurus z390 Master,ale jest też Asrock Z390 Hitachi ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Drizz napisał:

"Szukam dobrej i nie za drogiej płyty do i7 9900k planuję lekkie OC do 4.5" Spoko ale coś pokręciłeś....Nie I7 9900K tylko I9 9900k po drugie ,ten CPU w boost idzie na 5Ghz xD więc "podkręcanie" go do 4.5Ghz to średni pomysł... Najlepsza płyta pod niego to Gigabyt Aurus z390 Master,ale jest też Asrock Z390 Hitachi ... 

Dzięki poprawione chodzi o i7 9700k a z płyt do wyboru to mam tylko te  co linka dałem, nie spie na pieniądzach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...