Skocz do zawartości
Noe51

[5000zł] mITX do gier, internetów i filmów... mały i cichy wariat

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż jest to mój pierwszy post na forum więc... WITAJCIE!

Założenia dla nowego zestawu to przede wszystkim cisza oraz wygląd zewnętrzny ze względu na szybkę w obudowie - konfiguracja na zdjęciu poniżej bardzo mi odpowiada wizualnie. O/C raczej nie wchodzi w grę (czy ten Ryzen dla mnie czy może jednak Intel?)... na pewno musi zostać obudowa, chłodzenie oraz karta graficzna ze względu na półpasywny system chłodzenia jak i również płyta z wifi- reszta może być do zmiany w granicach oczywiście 5000zł...

Link do zestawu: https://www.morele.net/inventory/info/dee3e332/

4596285_3_f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwotnie był właśnie ten dysk ale trochę nie pasuje mi do ciemnego czarnego wnętrza obudowy gdzie będzie widoczny za szkłem - stąd też szukałem jakiegoś czarnego (ciemnego). Bardzo dużo gorszy jest ten Kingston od tego Cruciala?

Wiem że powinienem bardziej patrzeć na jakoś a nie na wygląd ale jak już mam szkło to dobrze aby też wyglądało spójnie... chyba że jest jakiś inny w tej tonacji lepszy od tego Kingstona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Noe51 napisał:

Pierwotnie był właśnie ten dysk ale trochę nie pasuje mi do ciemnego czarnego wnętrza obudowy

Płyta ma złącze M.2 NVMe PCIe Gen3 x4 to weź coś na to złącze, np. Crucial bez NVMe

Ewentualnie jak byś coś chciał z NVMe to będziesz musiał zejść z pojemnością albo dołożyć do budżetu

Edytowane przez falcoon84
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafiki nie bierz pół pasywnej do tak małej obudowy, jeśli już chcesz to musisz wymusić większy przepływ powietrza przez wnętrze.

Edytowane przez Setnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.02.2019 o 19:31, FxJ napisał:

https://sta3-nzxtcorporation.netdna-ssl.com/uploads/download/attachment/740/H200i_H200-manual-ver7-071618_-_web.pdf

Nie musisz dawać na front ! Zresztą jak byś dał na front to wystarczy wydrukować grafikę i wyciąć na np. papierze fotograficznym.

Biorąc mITX pamiętaj że przepłacasz ;)

wysupłałem trochę więcej dudków i zdecydowałem się na SSD Samsung 860 EVO 500GB ... wygląda dobrze a i zły nie jest

Dnia 15.02.2019 o 20:23, Setnik napisał:

Grafiki nie bierz pół pasywnej do tak małej obudowy, jeśli już chcesz to musisz wymusić większy przepływ powietrza przez wnętrze.

tak właśnie zrobiłem i nie biorę półpasywnej.... jedynie model cały czas zmieniam gdyż co chwilę znajdę recenzje lub opinie które inną polecają

na ten czas jest Zotac RTX 2060 AMP 6G G a w "rezerwie" Gainward RTX 2060 Phoenix GS lub Palit RTX 2060 GamingPro OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, FxJ napisał:

Samsung 970 EVO "Plus" 500GB (MZ−V7S500BW) - 549 zł

Mógłbyś dać zamiast.

no też jakaś opcja tylko kolejna część droższa... ale do przemyślenia jeszcze

po niedzieli zakupy... mam już wszystko w 90%

zmieniłem w ostatniej chwili jeszcze zasilacz na słabszy ale cichszy chyba: be quiet! Straight Power 11 550W 

dzięki!

Edytowane przez Noe51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...