Skocz do zawartości
Gieszu

Prośba o ocenę kultury pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prosiłbym o ocenę kultury pracy mojej karty graficznej.

Posiadam następujący komputer:

AMD Ryzen 5 2600 3.9 GHz

ASRock B450 Pro4

2x4GB Patriot Viper 4 3000Mhz CL16

Zasilacz Silentium PC Vero L2 600W 80+bronze

Obudowa Silentium PC RG4BT RGB

Monitor 144 hz Freesynce

I świeżutki Gigabyte Radeon RX 580 Gaming X 8 GB którego kupiłem w lokalnym sklepie w promocji za 900 zł.

Nie jestem mega znawcą ale z tego co udało mi się już przetestować wygląda to następująco:

Testowałem kartę po kilkanaście minut w 4 grach: PUBG, Assasin Creed Odyssey, Monster Hunter World oraz Resident Evil 2. Ustawienia oczywiście wysokie i bardzo wysokie oraz full HD, FPS bardzo przyjemny w zależności od gry od 50 - 120 FPS. Temperatury w spoczynku na karcie 48-50 stopni, podczas grania nie miałem więcej niż 76. Głośność wiatraków podczas gry opisałbym jako słyszalne ale nie przesadnie, na pewno nie jest to startujący samolot jak niektórzy pisali w testach co niektórych modeli RX, na pewno nie przeszkadzające w grze bez słuchawek. Sprawdzałem też nagrzewanie się obudowy. Obudowa podczas gry zimna, jedyne ciepłe miejsca jakie zauważyłem to na górnym końcu siatki przeciw kurzowej na równi z procesorem i na równi z procesorem na szkle ponad kartą graficzną.

Czy mogę przyjąć, że wszystko jest w porządku?

Z góry dziękuje za odpowiedź 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje, może pobawię się z czasem w Undervolting, z tego co czytałem jest bezpieczny dla karty tylko dużo czasu potrzeba aby dopasować 4 ostatnie stany aby nie było artefaktów w grach i gry chodziły bez zarzutu ale myślę, że jeśli taka kultura pracy jest w porządku i z tego co wiem na RXach jest to standard to mogę być zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...