Skocz do zawartości
Bany7

Siec bezprzewodowa radiowa (internet)

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowali mi siec bezprzewodowa teoretycznie o przepustowosci 115 kbps ale jest wiecej ze stronek smiga internet fajnie ale jak chcialem zagrac w gre to pingi powyzej 1000 a na tychsamych serwerach na zwyklym analogowym modemie mialem 250 do 300. Karta radiowa jest D-Link DWL-520+ jak ktos ma jakis pomys to z gory dziekuje. Odrazu powiem ze w sieciach radiowych jestem niezbyt kumaty dopiero dzisiaj mi to zainstalowali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo - to jest radiówka - transfery ok ( teoretycznie do 2 Mb/s) ale pingi okrootne... :cry:

już wiem jedno w radiówce wysokie transfery nie równają się wysokiej jakości połączenia, oczywiście wiele zalerzy od konkretnego serwera + sieć generalnie od providera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronach internetowych mam pingi 20 max do 50 od czego to zalezy moze sa jakis ustawienia co mozna pozmieniac czy to zalezy od serwera dostawcy internetu. I mam jeszcze jedno pytanie troche inne pam dostep do serwera proxy jak ustawiam serwer proxy w kazie to nie chce sie polaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proxy se daruj a duże pingi w sieciach radiowych to normal to oczywiste że masz duże opóźnienie jeśli sygnał musi zrobić lot w powietrzu a jak sie nie uda mu to go powtórzyć. Rozwiązania przez kabel ewen. satelite są dużo szybsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...