Skocz do zawartości
szczepan

Monitor , tani .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam  raczej używanego monitora do 400zł. Musi posiadać 2x HDMI lub 1xHDMI  i DVI/DisplayPort  , głośniki. Przeznaczenie - ogólne : internet ,filmy , gry  , TV SAT(nc+). FullHD min. 24". Najważniejsza jest jakość obrazu , odległość od monitora ok. 1m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach tej ceny sprawdziłbym iiyame ProLite X2474HS-B1, oczywiście mowa o nowej szt.Ekran 24"cale, matryca VA, FHD, 75 Hz. VA to gwarancja dobrej czerni i lepszego kontrastu. Jeżeli natomiast zależy Ci na kątach widzenia można szukać jakiegoś IPS'a np. LG 24MB35P-B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz testuję tego AOC'a (https://www.komputronik.pl/product/521551/aoc-24e1q.html) od kilku dni i nawet niezły monitor. Zależało mi na Displayporcie, i takowy jest, wraz z HDMI i VGA, głośniki też są, matryca IPS tak samo. Testowałem MonitorTest'em oświetlenie i też nie ma większych niedoświetlonych obszarów matrycy. Tak więc  nieźle wychodzi w tej cenie. Jedyne czym się zawiodłem (chociaż spodziewałem się tego) to minimalne ramki, ale są te ramki poszerzone, sztucznie na matrycy ale tak to git jest jak na razie. A jak chcesz w komputroniku 20zł rabatu, to przypisz sobie do konta, telefon, i na tego smartphona pobierz aplikację Komputronik VIP, w tedy nie dość ze fajne okazje są czasami w sklepie, to jeszcze przysługuje ci 30 dniowy okres zwrotu sprzętu, jakby ci coś nie pod pasowało.  Aplikacja oczywiście darmowa :D 

Edytowane przez Wonder Boi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem BENQ GW2470 Nie polecam ale zostaje nie che mi się bawić w wysyłki. Niby nowsza matryca ale czerń gorsza niż w starszym GW2460. Szukałem tego X2474HS-B1 ale w 400zł nie znalazłem.M2470SWH niby wolniejszy 5ms.Dzięki za odp. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...