Skocz do zawartości
Macen11

Co kupić? 55 czy 65 cali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam dylemat bo szukam TV pod xboxa one x i psa 4 (wiadomo nie kazdy tytuł wychodzi pod jedna platformę, ale mniejsza z tym...) 

I mam dylemat czy 65 czy 55 to jest raz (pokój 5dł i sz3 jesli ma to jakies znaczenie) a wiec tak mam na oku 3 modele :

Panasonic TX-55FZ800E - jest przecena na 5,6k

Panasonic TX-55FZ950E

LG OLED55B8

Modele to jest raz a dwa cale... 

I jeszcze jedno pytanie, czy do fz950 ktory ma wbudowany soundbar jest możliwość podloaczenia 5.1? W sesie czy to bedzie razem grało? 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Macen11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Patronix napisał:

Sprawdź który ma niski input lag w konsoli to mega ważne

Panasonic TX-55FZ950E - 21ms tylko kwestia 65 czy 55, różnica ponad 4tys, tylko czy 55 nie bedzie za maly, pokoj ma 5m ale nie będę siedział przy samej scianie (hehe), 65cali z odległości 3m to nie za blisko? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie rozmiar pokoju ma znaczenie tutaj, a odległość od ekranu, gra się raczej w jednym miejscu. LG OLED55B8 również ma input lag na poziomie 21 ms. Ogólnie TV, podobnie w sumie jak oba Panasy, świetny, odwzorowanie kolorów świetne. Jeżeli idąc w większy rozmiar miałbyś pozostać w budżecie kosztem jakości, to moim zdaniem nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, hamisz napisał:

No właśnie, nie rozmiar pokoju ma znaczenie tutaj, a odległość od ekranu, gra się raczej w jednym miejscu. LG OLED55B8 również ma input lag na poziomie 21 ms. Ogólnie TV, podobnie w sumie jak oba Panasy, świetny, odwzorowanie kolorów świetne. Jeżeli idąc w większy rozmiar miałbyś pozostać w budżecie kosztem jakości, to moim zdaniem nie warto.

Tylko że, 

W przypadku LG ŚREDNIA JASNOŚĆ EFEKTU HDR 588 cd/m2

A panasonic 725 cd/m2
Noi soundbar wmontowany, wiadomo nie bedzie grał jak porządny zestaw głośników no ale dobrze ze jest.

Jak myslisz 65cali z odległości 3m to nie za dożo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Kilokush napisał:

Ja mam około 3m do TV i żałuję, że wziąłem tylko 55". Przy takiej odległości 65" będzie lepszy.

Ok, wezme 65 jednak, chcę jeszcze spytać o jedną żesz a mianowicie skad sie biorą czarne paski u góry i dolu ekranu, gdzies czytałem że to jest problem panasonica, czy może to byc problem np formatu filmu, link do filmu na YouTube 38 sekunda to ilustruje. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak telewizor do gier to popytaj na pclab w dziele gry. Jest tam parę osób które zna się na temacie. Wiem że ostatnio były też mega promocję na pepper.pl na Samsungi 65" które mają parę fajnych funkcji do gier. Ogólnie trochę lipa bo w tym roku w końcu mają być tv z HDMI 2.1 które wprowadza dużo zmian dla graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...