Skocz do zawartości
Wojkan

PC + monitor : GRY/OC do 8000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Te chińskie zasilacze to aktualnie najlepsze alternatywy. Sam składałem kilka PC z tańszymi Vero i działają bez zarzutu. 
i7 9700, ze względu na 144Hz. Można zmienić na i5 9600k z 2070ką, ale zabieg kompletnie bez sensu do FHD.

 

Po OC spokojnie 2060tka dogoni 2070tke, a 9600k nie nadrobi dwóch rdzeni. Przy obecnej manii na ilość jaj, nie ryzykowałbym dokładaniem do karty kosztem procesora, gdzie różnica wydajności jest na prawdę niska.

Edytowane przez MazeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o FHD ale bardziej o wydajność za trzy-cztery i więcej lat.

Co do zasilaczy, przy takiej cenie kupuje się towar sprawdzony i markowy a nie chiński import.

Tak przy okazji, gdzie na forum liptona co chwila piszą o awarii ledów w p350x? Znalazłem jeden temat(raptem dwa posty) i drugi gdzie komuś nie działało podświetlenie przedniego panelu.Problem raczej chyba z prawidłowym podłączeniem a nie awaryjnością led w tych obudowach.Ale może się mylę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz co będzie za trzy, cztery i więcej lat? Idąc za aktualnym trendem aka. więcej rdzeniów, to za trzy, cztery i więcej lat gry będą utylizować wiekszą ilość rdzenii, więc dwa dodatkowe jaja dadzą Ci dużo więcej niżeli 10% wydajności względem RTXa 2060, którego i tak możesz podkręcić do dużych wartości, bo jest świetnym niereferentem z Power Limitem postawionym blisko 200w.

Towar jest sprawdzony i serdecznie go polecam. Na Vero L2 trzymałem GTXa 1080 i i5 8400. Nie zgadniesz...jeszcze nie wybuchłem :D

Na Shoutboxie się przewijało, ktoś potwierdzał i jakieś wątki były pozakładane. Zresztą gdzieś podsyłali link do zagranicznego forum z tym samym problemem, jak wam się chce to szukajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MazeR napisał:

 więcej rdzeniów, to za trzy, cztery i więcej lat gry będą utylizować wiekszą ilość rdzenii

Wiesz w ogóle, za co odpowiada cpu w grach??

Co do led z P350x przecież pisałeś:

Siedzę na forum TechLiptona i co chwilę ktoś pisze, że padły mu ledy w P350x.

a teraz wciskasz jakiś kit że gdzieś coś tam...daruj sobie może takie farmazony lub robienie afery z jednego czy dwóch przypadków.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wiem. I na własnym przykładzie dowiedziałem się jaka różnica potrafi być między czteroma, a sześcioma rdzeniamii w Hunt:Showdown. Różnica między 40-stoma fpsami, a 90.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://forum.techlipton.pl/index.php - poszukaj sobie na Shoutboxie. Ktoś napisał i jeszcze jedna osoba potwierdziła. Na reddicie też widziałem. Nie mówię, że to 99% przypadków czy coś, po prostu średnio raz na kilka dni ktoś pisze, więc coś jest na rzeczy, ale Phanteks chyba zdaje sobie z tego sprawę, bo od razu wysyła zamienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...