Skocz do zawartości
Wasver

Monitor, 21:9, 29 cali, full hd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
W najbliższym czasie planuję przesiadkę na nieco mocniejszy sprzęt. Toteż stwierdziłem, że przy okazji mógłbym wymienić swój już wysłużony monitor, (mowa tu o starym Asusie VW226N, 22 cale, TN) na coś bardziej cieszącego oko. Planuję zorganizować sobie swój kącik multimedialny, do słuchania muzyki, grania w gierki i oglądania seriali (z naciskiem na gierki, choć profesjonalnym graczem nie jestem, to jednak pasowałoby w końcu nadrobić wiedźmina ;>).
Wybrałem trzy monitory wide screen, są to:
LG 29UM69G - 900 zł
LG 29WK500-P - 1000 zł
LG 29WK600-W - 1 200 zł
I tak szczerze powiedziawszy to nie wiem, na który model się zdecydować. Podejrzewam, że ten najdroższy będzie również najlepszy, bo i naszpikowany technologią, ale to różnie bywa więc wole się upewnić.
Monitor będzie działać wraz z R5 2600 + RTX 2060 - toteż decyduję się na widescreen fullhd. Z tego co wyczytałem, RTX 2060 jest zbyt słaby na wyższe rozdziałki, a wydawać lekką ręką ponad 2 tysiące na kartę graficzną, którą wymienię za 2 - 3 lata, jakoś mi się nie widzi.
Jeśli chodzi o budżet to chciałbym, się zmieścić w 1,2 tys. Chyba, że na prawdę warto będzie dopłacić.
Dodatkowo, zależy mi na montażu typu VESA. Monitor chciałbym umieścić na ścianie, w dogodnym dla mnie miejscu.
Dziękuję za poświęcony czas, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, FxJ napisał:

Uniknij błędu i kup wysięgnik montowany do blatu biurka.

A czemuż to? Że tak powiem, zależy mi na zaoszczędzeniu przestrzeni na biurku.

Myślałem już o 27 calach w 16:9, jednak większy kąt widzenia pola, poziom immersji (horrory czy fpsy pokroju BF czy Wolfensteina brzmią mega apetycznie), wygodniejsze przeglądanie internetu, czy chociażby zwykła praca nad tekstem według opinii znalezionych w sieci jest znacznie przyjemniejsza. Zresztą, zawsze mam możliwość zwrotu w ciągu 14 dni, gdyby coś mi nie podpasowało.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...