Skocz do zawartości
Gieszu

AMD Rewards prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy w dobrym dziale założyłem ten temat, jeśli w złym przepraszam i proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego.

Mam pytanie odnośnie AMD Rewards, mianowicie kupiłem kartę RX 580 objętą promocją dzięki której mogłem wybrać 2 gry z 3. Wybrałem DMC5 oraz Resident Evil 2 Remake.

Program poprawnie wykrył po założeniu konta, że mam model karty graficznej, która jest wymagana aby promocja została uznana i przypisało mi te gry do Mojego Konta AMD.

Wygląda to identycznie jak na dołączonej grafice.

I teraz pytanie. O ile w przypadku DMC5 notka "Otrzymasz klucz gdy tylko będzie dostępny" jest dla mnie w pełni zrozumiała bo premiera dopiero za tydzień natomiast taka sama notka w przypadku Resident Evil 2 dziwi mnie, ponieważ premiera tej gry była ponad miesiąc temu więc chyba klucz do Steama powinienem dostać z automatu. Użycie opcji "Prześlij nagrody w wiadomości email" wysyła tylko notką o tej samej treści co na moim koncie AMD. Czy czegoś jeszcze nie zrobiłem, czy tak ma być?

Dodam, że kod z karty graficznej wbiłem wczoraj około 13.00

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy zwyczajnie brakuje tych kluczy gier.Możne to dziwne a tak to jest.Kluczy gier nie ma w ilościach nieskończonych.Miałem inny przypadek że ta gra którą sobie wybrałem przy zakupie procesora,a było ich kilka do wyboru,była już trwale niedostępna.To też dziwne że klucz może być trawle niedostępny ale jak widać może tak być.Dostałem do wyboru kilka innych i poszedłem na to.Z tego co widzę masz zwyczajnie poczekać na tego Resident Evil 2 kiedy klucz do niej będzie dostępny.Jeśli nie.a może tak się zdarzyć dostaniesz inny klucz gry do wyboru.Nie sądzę by ktoś mógł tobie pomóc w tej sprawie. 

Edytowane przez Kronan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...