Skocz do zawartości
rasgan

Karta graficzna do 1200zł do Ryzen 5 2400g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam takiego kompa: https://www.x-kom.pl/lista/2or9zcasa plus płyta https://www.x-kom.pl/p/441266-plyta-glowna-socket-am4-msi-b450m-bazooka.html

Chcę do tego dokupić kartę graficzną. Niestety nie znam się na tym kompletnie. Czy takie coś https://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-1060-windforce-oc-6gb-gddr5-192-bit-2xdvi-d-hdmi-dp-box-gv-n1060wf2oc-6gd-z-kodem-gtx-dysk-ssd-240-gb-za-1-pln-974808/ wejdzie (zmieści się w obudowie) i będzie działało (wtyczki zasilacza, złącza itp.)? Czy może w podobnych pieniadzach trafi się coś lepszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapphire w tej cenie, to ja bym się nawet nie zastanawiał, bierz koniecznie z tej firmy, mają najcichsze Radeony, najlepiej ten niebieski bo ma 3 lata gwarancji z tego co widzę.

Edytowane przez Firedash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam to przy tym procku i tak go nie wykorzystam. Chyba lepiej wziąć 580 (akurat promocja jest w morele za 859zł MSI) i resztę przeznaczyć na zmianę procka albo dodatkowy SSD i piwo. Gram góra 6h w tygodniu w Wot, Bards Tale 4 (planowane) i w Total War

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchaj tych bredni o tym, że procek będzie cokolwiek hamował. Martwić to byś się musiał jakbyś kupował jakiegoś RTX 2060, a nie kartę w tym segmencie. Do tej karty ten procesor nadal spokojnie starczy, zmień go dopiero przy następnej karcie. Naturalnie jak nie potrzebujesz, to nie bierz RX 590, ale nie rób tego tylko ze względu na kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rasgan napisał:

 resztę przeznaczyć na zmianę procka

Bierz lepszą grafikę, procesor spokojnie powinien wystarczyć.Z wymianą cpu teraz tylko czekać do debiutu nowej generacji ryzenów, może być ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, gdyż mam podobny dylemat, chociaż po obejrzeniu kilku porównań kart na YouTube i przeczytaniu kilku testów doszedłem do wniosku, że lepiej sprawuje się GTX 1070 niż GTX 1660. Mam okazję kupić używaną 1070-tkę za 900 zł. Ceny nowych 1660-tek zaczynają się od 950 zł. Na używaną będę mieć jeszcze gwarancję. Czy jest tu się jeszcze nad czym zastanawiać?

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 950zł kupisz GTXa 1660 od Gigabyte'a, który się fajnie podkręca. Ostatnio za 959zł bodajże była promocja na GTXa 1660 Ti. Na twoim miejscu brałbym nowego GTXa 1660 na długiej gwarancji albo polował na promocję karty z dopiskiem Ti. Na twoim miejscu bym poczekał bo zwykle koło wtorku sklep xtreem.pl odpala nowe obniżki, no i na morele też wpadają w pon-wt-śr zawsze jakieś GPU do alarmu cenowego, może akurat trafi się coś co wpadnie ci w oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...