Skocz do zawartości
gruby

KT266A-333 Vcore wyzszy niz 1.85???

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieja takie plyty ktore maja fabrycznie dostepny vcore wyzszy niz 1.85V?

Gdzies mi sie o uszy obilo ze epox jakis ma taka mozliwosc, ale nie udalo mi sie tej plotki potwierdzic.

Chodzi mi o mojego morgana, troche slabo sie kreci, zapas temperaturki jeszcze jest :twisted: ale cos nie gra... :?

Czy jest to wina KT133, czy napiecia, czy slabego egzemplarza :?: - 1.85V-okolo 49 stopni na full load, najnowszy bios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

super, bo musze zmienic staruszka A7V

Wiesz co z tym Vcorem mocniejszym duzo wiecej nie wykrecisz teho durona jak masz trefna serie , a po drugie z mojej praktyki proc sie szybciej zniszczyczy a wydajnosc bedzie niewiele wieksza .

Ja na twoim miejscu poczekalbym na kt400 !!!!

 

Pozdrawiam A....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem ze za duzo nie wycisne, ale jesli chodzi o zniszczenie to watpie, proca zmienia sie srednio co rok, poltora, no maxymalnie 2 lata.

Duron 600@1000 -1.85V jakos mi nie wysiadl w ciagu 2 lat, a skrecilem go juz pierwszego dnia i tak zostalo przez dwa lata, kompa nie wylaczalem prawie nigdy na noc, no na swieta jak jechalem z akademika do domu to sobie odpoczywal :lol:

Wiec wydaje mi sie ze 0.1-0.2V wiecej nie zrobia morgusiowi krzywdy

i tak pewnie kupie XP po robotach przymusowych w wakacje :D

 

Kiedy ma wchodzic KT400?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale ty chcesz wrzucić swojemu tak z 2V a to już bardzo dużo.A naprawdę za wiele nie osiągniesz.Lepiej złóż porządne Wc i będziesz miał lepsze chłodzenie co też powinno zaowocowaćlepszymi możliwościami podkręcania,a ponadto będzie bezpieczniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...