Skocz do zawartości
Hitech93Ozw

Zamiennik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Chciałbym się dowiedzieć jakie pamięci RAM są o takiej samej specyfikacji co pamięci F4-3200C16D-16GTZ . Niestety ale firma Morele.net kolejny raz zawiodła i sprzedaje produkty, których nie posiada.I wysłała do mnie następujące zapytanie 

"Szanowny Kliencie,

kontaktuję się w sprawie złożonego w naszym sklepie zamówienia. W związku z tym, że dystrybutor źle zaktualizował swoje stany magazynowe, poinformował nas o wyczerpaniu zapasów produktu: 

Pamięć G.Skill Trident Z, DDR4, 16 GB,3200MHz, CL16 (F4-3200C16D-16GTZ)

Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację i proszę o wiadomość, czy w związku z tym zdecyduje się Pan zamienić tę pozycję na jakąś inną. Jako alternatywę proponuję: 

https://www.morele.net/pamiec-g-skill-ripjaws-v-ddr4-16-gb-3200mhz-cl16-f4-3200c16d-16gvkb-788195/
https://www.morele.net/pamiec-corsair-vengeance-lpx-ddr4-16-gb-3200mhz-cl16-cmk16gx4m2b3200c16-771745/

Czy któraś z przedstawionych propozycji odpowiada Pana oczekiwaniom i możemy dołączyć ją do zamówienia?"

 

Czy macie jaką alternatywę na to rozwiązanie?

Dodam jeszcze iż pamięci "kupiłem" w promocyjnej cenie 565,55 zł 

 

Ok temat nie aktualny zaoferowali mi te same pamięci tylko w cenie 777 zł 

Edytowane przez Hitech93Ozw
Odpowiedz od Morele.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości, te same tridenty z (F4-3200C16D-16GTZ) znalazły się w magazynie, ale z nową ceną 777 zl? Były, nagle nie ma, potem znów są, ale bez promocji? :)

Tamte ripjawy V czy corsairy lpx są trochę słabsze (opóźnienia 16-18-18-38, zamiast 16-16-16-36).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...