Skocz do zawartości
kerasasnox

RTX 2070 po serwisie (wymieniony procesor-ponownie trup-ponowna naprawa wymiana pamięci oraz dogrzanie procesora)

Rekomendowane odpowiedzi

@Michikun oby tak właśnie było, no i oczywiście oby oddali mi ciężko zarobione pieniażki lub wymienili faktycznie tak jak mówisz na inne cudo, które już nie wysiadzie po chwili użytkowania. Tak jak pisałem wyżej, pewnie jutro dam znać co i jak, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój RTX 2070 Gigabyte właśnie wylądował na gwarancji artefakty już nawet w słabszych gierkach się pojawiały, a jak RT się włączyło to dramat. Jak nie naprawią tego to zrobię tak jak kolega pisał, zwrot kasy i dołożę może do czegoś z innej firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Michikun Heja wszystkim, właśnie wróciłem z wakacji i dostałem maila, że zwróca mi pieniażki - czy ktoś w tym momencie chciałby doradzić mi jakiś odpowiednik wydajnościowy do rtx 2070 :D?

Zasilacz SilentiumPC Supremo FM2 Gold 650W

Edytowane przez sickky90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, sickky90 napisał:

@Michikun Heja wszystkim, właśnie wróciłem z wakacji i dostałem maila, że zwróca mi pieniażki - czy ktoś w tym momencie chciałby doradzić mi jakiś odpowiednik wydajnościowy do rtx 2070 :D?

Zasilacz SilentiumPC Supremo FM2 Gold 650W

Fajnie, że zwrócą ci kasę :) odpisałem ci w drugim temacie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...