Skocz do zawartości
pieters112

Telewizor 55" do 3000 pln max

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Polecicie moze jakies telewizory 55 cali do 3000 pln? Najlepiej jakby cos sie ciekawego znalazlo do 2.5k :)

Nie znam sie na TV,  smart TV nie musi miec bo i tak plejke podlacze i na to samo wyjdzie, z reszta teraz podobno wszystkie nowe tv o takim rozmiarze to maja..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung UE55NU8042 , mam i polecę był gdzieś za 2999 niedawno ;)

https://matrixmedia.pl/telewizor-samsung-ue55nu8042.html?/?utm_source=ceneo

Podrożeli o 100 :(

Naprawdę niezła matryca MVA 120 [Hz] natywnie ; w 1080p z PC da się ustawić 120 [Hz] 

Edytowane przez Phill76
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to tylko pod Play Stację to tak wysokiego odświeżania nie potrzebujesz, spokojnie starsza generacja Samsunga da radę z 60 Hz. Konsola to PS4 Pro?
Na promocji teraz są takie Samsungi - https://www.sferis.pl/telewizor-samsung-55-lcd-ue55nu7472uxxh-kolor-srebrny-p596765
Zaleta to bardzo dobra matryca, świetne kolory, barwy - matryca VA, rozdzielczość 4K i ogromny plus - niski Input Lag, ok 12-18 ms. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3k to taki max, moze cos taniej bexzie?:)

Konsola to zwykly PS4, pro raczej szybko nie kupie bo ta nowka :)

Ten szajsung polecisz z czystym sumieniem? Jakas alternatywa do tego? Nie wiem kiedy kupie, jutro/tydzien czy dluzej, ale chce sie zorientowac co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qmpel ma Philipsa 7 serii z matrycą 120 Hz , ale obraz jest wyraźnie słabszy niż w moim Samsungu .

Poza tym- mam- uraz do Philipsa , jak padł mi poprzedni TV 6 serii zaraz po GW :(

8042 podrożał o kolejną 100 :(

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W LG masz dopracowany pilot i AI rozumie polską mowę a to rzadkość.

Philips kiedyś miałem osobiście jakiś starszy model 32" i nie narzekałem lecz kilkoro znajomych miała z problemy z nimi,

padły im po kilka miesięcy po gwarancji.

Teraz mam Samsunga 8002 a znajomi LG 8100 i szczerze mam wrażenie, że na LG kolory są jakby żywsze może to kwestia ustawień,

ale jednak tak wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...