Skocz do zawartości
Rahi

Win 10 - problem z automatyczną naprawą

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Mam problem z Win10, nie mogę wejść w tryb awaryjny.

Zacięło mi kompa, zrestartowałem go i mam cały czas loop na znaczku Windowsa. Nie rusza dalej.

Po kilku próbach resetu wyrzucił mi "rozpoczynanie automatycznej naprawy" ale na tym ekranie przez ułamek sekundy widzę jakieś okno, ono znika i mam czarny ekran z kursorem, którym mogę ruszać, ale nic poza tym.

Nie jest to wina sterowników grafy, bo odpiąłem gtxa i uruchomiłem na integrze, ten sam błąd.

Nie mam możliwość stworzyć pendrive z systemem, nie mam też płyty, wiec jestem w kropce. Jakieś sugestie?

 

Dzięki.

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że HDD, którego miałem jako storage, padł. Odpiąłem go i system ruszył normalnie. Podpiąłem spowrotem, pokazał się komunikat o naprawie, wczytało system ale okropnie muli. Nie da się włączyć "Mój komputer", bo cały czas próbuje go wczytać, etc. Czasami BIOS dysk widzi, Windows już nie.

No nic, można zostawić dla potomnych gdyby ktoś miał podobny problem.
Pozdro

Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...