Skocz do zawartości
Jakub3711

Win 10- Problem "Aktualizujemy aplikację [...]"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Od dwóch dni nie działają mi na komputerze podstawowe funkcje typu kalkulator, pogoda, przeglądarka zdjęć, Paint i inne systemowe aplikacje, w tym Microsoft Store.

Próbowałem zmieniać ustawienia aktualizacji, wyszukiwałem nowe, ale nic się nie zmieniło i problem nadal występuje.

Ktoś z Was miał już taki problem? Szukałem w internecie, ale takiego przypadku nie znalazłem, nie wiem jaka jest tego przyczyna i co z tym zrobić. Nie wiem czy po prostu czekać tak jak piszą w komunikacie czy coś się wysypało i trzeba to naprawiać.

Dołączam wycinki jak to wygląda w menu start, jaki błąd wyskakuje, oraz ogólną specyfikację komputera. 

Z góry dzięki za pomoc.

start.PNG.dcaf92e0cff74f8dca2f27c53c1caff8.PNG

643630541_bd.PNG.cb3a35792a0ecee7ea730a75a4a797b7.PNG

spec.thumb.PNG.9e7e2c9235d2622a7c193f0546304e95.PNG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba spróbowałbym przeinstalować system. Możliwe że jakaś aktualizacja Ci się zaciągnęła i nie przeprowadziła instalacji prawidłowo. Nie ma sensu stawiać czystego systemu ale przeinstalować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, rozwiązałem problem. Mianowicie trzeba wejść w Ustawienia> Rozwiązywanie problemów> Aplikacje ze sklepu Windows> Uruchamiamy narzędzie do rozwiązywania problemów> następnie postępujemy zgodnie z instrukcjami czyli resetujemy każdą z niedziałających aplikacji. Jest z tym trochę zabawy, ale u mnie zadziałało. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...