Skocz do zawartości
Timeshadow

Fotel ergonomiczny do 2000 zł bądź coś co mogłoby nim być :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie szukam jakiegoś wygodnego fotela, fajnie jakby był cały regulowany, myślałem o jakimś gamingowym ale szybko mi przeszło ze względu na materiały, ekoskóra... najlepiej gdyby to było coś z siatki, obserwuję rynek tych foteli i nawet takie za 2000 zł pomimo tego że wyglądają może i ładnie to nie sprawiają wrażenia wytrzymałych, duża ich cześć (jak nie wszystkie) wykonane są z tworzywa np taki WAU 2, opinii jest o nim mało, jedne są pozytywne, drugie negatywne, nie chcę wywalić pieniędzy w coś co się zaraz rozsypie, dużo ludzi poleca np markusa z ikei, może nie można tam wszystkiego regulować ale podobno jest wygodny, wiadomo można kupić sobie fotel Hermana Millera np Embody ale nie mam zamiaru wydać ponad 5k na fotel... Fotele Kulik system są dosyć dobrze oceniane no i cenowo jeszcze to jakoś w miarę wygląda, tak jak mówię mętlik w głowie możne ktoś coś doradzi...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz link... noblechairs to dobra marka i mają naprawdę wygodne fotele. Poniżej zaznaczone te z prawdziwej skóry:
https://proline.pl/?g=Fotele+gamingowe+dla+graczy&sort=cena&wektor=1&c_materia_l=sk%F3ra+naturalna

Co do foteli to temat rzeka... wszystko zależy ile ważysz i jak masz zamiar użytkować swój egzemplarz. Ja Vertagear SL 5000 złamałem bo taki był delikatny przy blokadzie pleców. Na szczęście konstrukcja ramowa i mogłem go pospawać a dodatkowo wzmocniłem tak że nie ma prawa się już złamać...
Naprawa wyglądała tak:
https://www.facebook.com/andrzej.kapral.90/media_set?set=a.1951515591785279&type=3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...