Skocz do zawartości
grinchoo

Legion z gtx1050Ti ekran 144Hz czy gtx1060 60Hz

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zastanawiam się nad kupnem laptopa do gier. rozpatruje dwie opcje:

1) Lenovo Legion Y530-15 i7-8750H/ GTX1060 / ekran 60Hz

2) Lenovo Legion Y530-15 i7-8750H/ GTX1050Ti / ekran 144Hz

reszta podzespołów taka sama. 

pytanie 1: czy na lapku numer 2 jest sens odświeżenie 144Hz?

z tego co widzę ta grafika udźwignie nowe tytuły raczej poniżej 50fps na średnich. ale taki BF1 na średnich powinien spokojnie powyżej 60FPS śmigać. oczywiście nie osiągnie to 144fpsów ale na pewno na niektórych grach sieciowych ok 100. czy się mylę? czy 80fpsów w grach sieciowych zrobi mi równicę?

pytanie 2: czy gtx1050Ti za 2-3 lata daje będzie dawał rade z nowymi produkcjami? nie potrzebuje ustawień ultra ale min medium.czy nie lepiej pójść w opcje 1 i zapewnić sobie że przez następne 2-3 lata spokojnie będę nowości odpalał.

pytanie 3: wiem że, pewnie się ten temat przewija na forum ale jak myślicie, czy będzie możliwość zmiany karty graficznej w laptopie numer 2 na 1060? tak za 2 lata zrobić upgrade

ps.

jestem casualowym graczem. nie lubię schodzić z ustawieniami grafiki do najniższych, cenie sobie dobra(przyzwoita) grafikę i płynny obraz. planuje grać w BF1, BF5 oraz PUBG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...